Dış gebelikten gecirdim

Korunmadinizmi 6 ay korunmalisin diyorlar doktorlar tekrarlama olasılığı oluyor artı ilaç kemoterapi ilacı etkisi çok gebelik olursa bebeğe zarar verir diye ilacın etkisi 3 ay sürüyor diye biliyorum ama yinede belirtilerinizde varsa kanda baktırın gecikmeden
Kesinlikle katılıyorum en az 3 ay korunma oneriliyor gençsenız 6 ay
Bende aynı durumu geçirdim 1,5 yıl once
Bana korunmam gerektıgı soylendı sizin dediğiniz sebeplerden dolayı

İnşallah canım🙏🏻 Ne zamandır düşünüyordunuz çocuk?
1.5 yıldır dusunuyoduk cocugumuz olmuyordu hsg filmi falan cektirmistim sonuçlara bakacakti doktor bı baktım dış gebelik geçirdim onu atlattım 2 ay oldu şimdi bu gebelik bakalım sabahı 4 gözle bekliyorum inşallah artmistir degerlerim

1.5 yıldır dusunuyoduk cocugumuz olmuyordu hsg filmi falan cektirmistim sonuçlara bakacakti doktor bı baktım dış gebelik geçirdim onu atlattım 2 ay oldu şimdi bu gebelik bakalım sabahı 4 gözle bekliyorum inşallah artmistir degerlerim
Gözünüz Aydın diyelim o zaman inşallah, Haberdar edersin yine canım 🤗

Beta değerim 105 çıktı normalmi sizce
Benim 60 çıkmıştı iki günde bir test yaptım düzenli yükseldi. Sonraki haftalar keseyi gördük. Gebelik var ama normal olup olmadığını değerinizin düzenli olarak yükselmesiyle anlarsınız. 2 günde bir ikiye katlanıyor yada daha fazla artıyor

Arkadaşlar Nisan ayında dış gebelik geçirdim iğne tedavisiyle bitti ilk gebeligimdi üstüne 1 ay sonra regli olmuştum 2 reglim 3 gün gecikti belim ağrıyor gebelik testi yaptığımda ikinci cizgi silik çıktı sizce hamilemiyimdir yardımcı olursanız sevinirim
Canım döngü günün kaç gün sürüyor. Bu arada gözün Aydın canım hamilesin maşallah ❤️ darısı bizlere 🤩

Benim 60 çıkmıştı iki günde bir test yaptım düzenli yükseldi. Sonraki haftalar keseyi gördük. Gebelik var ama normal olup olmadığını değerinizin düzenli olarak yükselmesiyle anlarsınız. 2 günde bir ikiye katlanıyor yada daha fazla artıyor
Valla öyle belli olmuyor canım benim normal gebelik gbi yükseldi herşey gayet normaldi ama kese gorunmeyince anlaşıldı

X