Diyet yapan var mı arkadaşlar diyet yapamıyorum acıkmıyorum ama canım sürekli yemek yemek istiyor

Günlük tükettiğiniz su miktarını mutlaka arttırın. 3litre, içebiliyorsanız daha fazla.
Diyette sevdiğiniz sağlıklı tatları yemelisiniz. Sürekli sevmediğiniz şeyleri yerseniz diyet uzun soluklu olmaz. Sevdiğiniz yiyeceklerin sağlıklı alternatiflerini araştırın. Spor şart ayrıca. Evde de olsa düzenli egzersiz yapmalısınız.

Diyetisyene gidin bende bi türlü disipline giremiyodum yemek konusunda diyetisyene gidiyorum 3 haftada 2,5kilo verdim 2 kilosu yağdan

Ne durumdasınız acaba Devam edebildiniz ki diyete Sizi anlıyorum Yeme isteğinizi birşeyler tetikliyor olabilir Can sıkıntısı stres filan

diyet yapmak isteyen direk kan testi yapıp diyetisyene gitsin çünkü vücüt asit ve kan değerlerine göre sana liste veriyor aç kalmadan rahat rahat kilo veriyorsun birde seni gaza getiriyor ben mesela şu otu yedim kilo verdim yada şu çayı içtim kilo verdim diyenler oluyor ama ona iyi gelen bir ot yada sebze sana zararlı olabilir o yüzden kulaktan dolma şeyler yerine kendi vucutuna göre bir diyet yapmak daha guzel

Ben de diyet yapamam ama son bir ayda ekmeği bıraktım. İlk önce paketli ekmeklerden almaya başladım. Çünkü beyaz ekmeğe bayılırım kuru kuru bile yerim hele içini çok severim. Çok sevdiğim için de çok yiyordum. Kepekli veya çavdar ekmeği tarzı paketlenmiş dilimlenmiş ekmeklerden alıyoruz artık eve. Bu şekilde günde 3 dilim yetiyordu. Kahvaltıda 2 akşam yemeğinde 1 dilim. Şimdi hiç yemesem bile aramıyorum bazen kahvaltıda 1 dilim kepek ekmeği yiyorum o kadar.
Kola içmeyi çok azalttım haftada 1 bardak içiyorum göz hakkı
Cips yerine artık çerez alıyorum çerez ya da patlamış mısır atıştırıyorum. Günde 1.5-2 lt su iciyorum.
Biraz zayıfladım gibi. Tartılmadım ama pantolonlar hafif bol gelmeye başladı

Merhaba

Merhaba isterseniz bir kaç kişi aynı anda diyet ve spor yapıp watsap grubu iddia gibi birsey yapabiliriz teşvik amaçlı
WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup sitemizde bu gruplara davet eden, bu grupların reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!

2 ay diyet yaptım çok iyi gidiyordu sonra bir bıraktım ama toparlayamadım. iradesiz de değilim ya da öyleyim anlayamadım bu işi ya :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…