Diyet Yapmak İstiyorum Ama:(( Ne Yapmalıyım?

nilpery

Hayvan avukatı <3
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2011
703
7
yah diyete baslıcam baslıcam diyorummm olmuor basaramıorummm az önce nişanlım pohça istedi :KK70: annem yanı kayınvalidem pohçayı yaptı bende yumurtlarını sürmesine yardım ettim :KK70: napıcam ben çok güze l yemekler yapıo nasıl bir iradem var anlamıorummm görümcemmm başladı dukanaaa bende ona eşlik etmek istiyorummmm oruç mu tutsam acaba ya da oruç sistemiyle mi zayıflasam günde bir öğün giibi neler yapıorsunuz yada benim gibi olup da dietine sadık kalmayan kkunun güzel üyeleri varmı :KK43: yaptıklarınız neler nereden başlayayım akıl verin kilom 60 boyummm 167 :KK56::KK56::KK56::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

yah diyete baslıcam baslıcam diyorummm olmuor basaramıorummm az önce nişanlım pohça istedi :KK70: annem yanı kayınvalidem pohçayı yaptı bende yumurtlarını sürmesine yardım ettim :KK70: napıcam ben çok güze l yemekler yapıo nasıl bir iradem var anlamıorummm görümcemmm başladı dukanaaa bende ona eşlik etmek istiyorummmm oruç mu tutsam acaba ya da oruç sistemiyle mi zayıflasam günde bir öğün giibi neler yapıorsunuz yada benim gibi olup da dietine sadık kalmayan kkunun güzel üyeleri varmı :KK43: yaptıklarınız neler nereden başlayayım akıl verin kilom 60 boyummm 167 :KK56::KK56::KK56::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım öncelikle boyuna göre kilon gayet hoş ama nasıl göründüğünü bilemem. Tabi eğer fazla yiyorsan şimdiden önlemi al yoksa önünü tutamazsın. Diyete girmek için herşeyi kafanda bitirmen lazım. Oruç sistemine falan sakın başvurma zaten tüm gün yemeyip tek öğünde yemeğe akşamleyim saldırırsın onların hepside sana yapışır. Umutsuzluğa hiç kapılma sen ne yapıcan ne edicen bu kiloları vericen. Bende bu sene kaç kere diyete girip bozdum. Ama bu diyetimde 6 kiloya yakın verdim. Çünkü herşeyi kafamda bitirdim arada boğazımızı tutamadığımız oluyor ama fazla spor yaparak veriyoruz. Sürekli spor yap öğünlerindende az kestin mi şakır şakır verirsin kiloları :KK9:

Bende dukan diyeti yapıyorum...Kafanda bitirmen lazım yemeyi...Bende hiç diyet yapamayan hatta yediğime bile dikkat edemeyen biriydim ama kıyafet alamamaya başlayınca başlıcam dedim ve devam ediyorum...Bende 1,56 boyunda 73 kiloydum şu an 62 kiloyum devam da ediyorum...55 olmak niyetim sende dukan ya da karatay diyeti yapabilirsin...Motizve olmak istersen burda grupları var oralarda takıl yeterince motive olursun bence...

spora basla evde aerobik falan videoları aç hareketleri yapp

X