Diyetisyen Seda Sağbaş

eddakrc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2015
244
497
Merhabalar, diyetisyen Seda Sağbaş ile çalışan var mı aranızda? Önerir misinizz😊

Bende kendisiyle çalışmak istiyorum ama bütçem yok çalışamıyorum pandemiden dolayı online diyet için fiyatını ödeyemiyorum yardımcı olur musunuz ?

Deneyimlerinizi bizimle paylaşor mısınız ? Çok güzel yorumlar okudum instagramda ve internette kendisi hakkında ve ayrıca gördüğüm en iyi sonuçlarda yine kendisinde

Bende kendisiyle çalışmak istiyorum ama bütçem yok çalışamıyorum pandemiden dolayı online diyet için fiyatını ödeyemiyorum yardımcı olur musunuz ?
Benim de ihtiyacım var aslında fiyat çok pahalı değil gerçekten hak ediyor ama pandemi döneminden dolayı herkesin eli sıkışık mecbur uzaktan izliyoruz..

Evet ya listeleri olsa çok iyi olurdu. Aramızda elinde herhangi bir diyet listesi olan var mı peki ?

İşini hakkıyla yapan aldığı ücreti sonuna kadar hak eden biri....normalde diyetisyenlere inanan biri değildim:) listeleri kişiye özel benim sağlık sorunlarım vardı onların bile bir çoğu düzeldi ( şeker, kolostrol, püre menopz gibi 11 kğ gidince hepsi normale döndü)

X