DNA Testi Sonucu Küçük Kızı İstismar Edenin, Sapık Dayısı Olduğu Ortaya Çıktı

-Cheryl Blossom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.608
19.383
Erzurum'da yeğeni N.N.'ye (14) istismarda bulunduğu id

08 Şubat 2019, 11:11
DNA Testi Sonucu Küçük Kızı İstismar Edenin, Sapık Dayısı Olduğu Ortaya Çıktı

Erzurum'da yeğeni N.N.'ye (14) istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan dayı M.İ.'nin zincirleme şekilde cebir ve şiddet kullanmak suretiyle çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan 30 yıla kadar hapsi istendi. Sapık dayı çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Erzurum'da yeğeni N.N.'ye (14) istismarda bulunduğu iddiasıyla dayı M.İ.'nin (21) 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından yargılanmasına karar verildi. N.N.'nin 2 aylık hamile olduğu anlaşılınca, İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan mahkemeye gönderilen raporda, ceninden alınan örnekte babanın yüzde 99,9 dayı M.İ.'nin olduğu bildirildi. Gelen rapor üzerine savcı mahkemeye sunduğu mütalaada, M.İ.'nin 'zincirleme şekilde cebir ve şiddet kullanmak suretiyle çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 30 yıla kadar hapsini istedi.

GEBELİĞİ SONLANDIRILDI

Harekete geçen ekipler, istismar mağdurunun N.N. olduğunu tespit etti. Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı ve N.N. ile annesi G.N.'nin ifadesine başvuruldu. Çocuk İzleme Merkezi'nde dinlenen N.N., 10 yaşından bu yana dayısının istismarına uğradığını söyledi. N.N.'nin yapılan muayenesinde hamile olduğu ortaya çıktı. N.N.'nin annesinin de onayı ile Erzurum 2'nci Sulh Ceza Hakimliği'nden alınan karar doğrultusunda mağdurun gebeliği sonlandırıldı, ceninden moleküler genetik inceleme amacıyla parça alındı. Olayı öğrendikten sonra kaçan dayı M.İ., yakalanıp gözaltına alındı ve 17 Ocak 2018'de çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine kondu. M.İ., hakkında 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.

"SAYISINI HATIRLAMIYORUM"

Dayısının ilk istismarına uğradığı dönemde durumu yengesine anlattığını ifade eden N.N., "Yengem beni 'kızım halledeceğim, bakacağım' diyerek geçiştirdi. Annem ve nineme anlattığını söyledi. Ben olacaklardan korktuğum için ilk olayı yalanladım ve inkar ettim. Sanık bu şekilde defalarca eylemde bulundu, ancak sayısını hatırlayamıyorum. Daha sonra Telsizler'in oradaki eve taşındık. O evdeyken de ben sanığın bu eylemlerinden dolayı olayı kuzenime anlattım. En son olay yeni taşındığımız evde yaşandı. Bu olaydan sonra da sanık her fırsatını buldukça beni defalarca istismar etti. " diye konuştu.

'İSTİSMARDA BULUNMADIM'

G.N. kardeşinden şikayetçi olurken, suçlamaları kabul etmeyen M.İ. ise eniştesinin cezaevinde olduğu için kendisinin ablasının evinde kaldığını aktardı. M.İ., "Mağdurun iddia ettiği gibi kendisine nitelikli istismarda bulunmadım. Aramızda herhangi bir husumet yoktur. Niçin böyle bir şey söyledi bilemiyorum. Telsizler'in oradaki evde aynı odada yattığımız doğrudur, ancak odada mağdurun annesi, kardeşleri, ninesi de vardı" dedi.

DNA İNCELEMESİ

1'inci Ağır Ceza Mahkemesi,N.N.'nin Erzurum Adli Tıp Şube Müdürlüğü'ne sevk edilip, DNA incelemesi için kan örneği aldırılmasını istedi. Mağdura ait kan örneğinde moleküler genetik incelemesi yapılarak, elde edilecek DNA profilinin daha önce İstanbul Adli Tıp Kurumu Biyoloji İhtisas Dairesi'nin ön raporunda DNA'sı çıkarılan cenine ait örnek ile karşılaştırılarak ceninin anne ve babasının sanık ve mağdur olup olmadığı araştırıldı.

RAPOR: YÜZDE 99,9 DAYI

Erzurum 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde M.İ.'nin dün yargılanması devam etti. İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan mahkemeye gönderilen DNA inceleme raporunda ceninden ve M.İ.'den alınan örneklerin eşleştiği belirtildi. Raporda, mahkeme kararıyla alınan ceninden alınan örnekle babasının yüzde 99,9 dayı M.İ. olduğuna vurgu yapıldı. Gelen rapor üzerine duruşma Cumhuriyet Savcısı Ekrem Şakar, mahkemeye sunduğu mütalaada, M.İ.'nin 'zincirleme şekilde cebir ve şiddet kullanmak suretiyle çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 30 yıla kadar hapsini istedi. Duruşma sanık avukatının esas hakkındaki savunmasını hazırlaması için süre verilerek ertelendi.

https://www.google.com/amp/s/m.habe...i-istismar-sanigi-dayi-cikti-11721942-haberi/

Ve bu dayı kızın asıl babasıymış.
Her zaman söylenen bir söz var,doğruluğundan asla şüphe duymadığım; "ENSEST TOPLUMUN KANAYAN YARASIDIR."
Screenshot_20190212-202009~2.png

Allah sizin belanızı versin.
Dayı, amca, yeğen demeden ...

delireceğim o olacak.
Bıktım arkadaş, nefret ettim bu ülkeden!!!
Kızın asıl babasıymış bir de kuzum,sapık adam kendi bacısından olan öz kızına tecavüz edip hamile bırakmış. :KK43: Rezilliğin dibi,nereye gidiyoruz yarabbim.

Ve bu dayı kızın asıl babasıymış.
Her zaman söylenen bir söz var,doğruluğundan asla şüphe duymadığım; "ENSEST TOPLUMUN KANAYAN YARASIDIR."
Eki Görüntüle 2235138

21 yasindaki biri nasil 14 yasindaki bir kizin babasi olabiliyor? 7 yasindamisin baba olmus?
Yani adami savundugumdan degil, yaptigi insanlik disi igrenc birsey de, zaten kötü olan olayi bir yalana bulastirmayalim. Itibarsizlastirmayalim.

21 yasindaki biri nasil 14 yasindaki bir kizin babasi olabiliyor? 7 yasindamisin baba olmus?
Yani adami savundugumdan degil, yaptigi insanlik disi igrenc birsey de, zaten kötü olan olayi bir yalana bulastirmayalim. Itibarsizlastirmayalim.
Neden yalana bulaştırayım hanımefendi? Ben sadece söylentileri ve paylaşılan postu paylaştım. Yalanla suçlanacak bir şey yapmadım.
Sanırım dayının yaşı yanlış ya da 2 farklı olay var ortada. Çünkü instagramda ve birçok sosyal mecrada bu şekilde gösteriliyor olay. Ben gerçek olduğunu düşünüyorum,zira kızın annesiyle yengesi de biliyormuş fakat kız sonradan inkar etmiş,asıl kız hamile kalınca işler karışmış.

• Beğen
Reactions: csi
Neden yalana bulaştırayım hanımefendi? Ben sadece söylentileri ve paylaşılan postu paylaştım. Yalanla suçlanacak bir şey yapmadım.
Sanırım dayının yaşı yanlış ya da 2 farklı olay var ortada. Çünkü instagramda ve birçok sosyal mecrada bu şekilde gösteriliyor olay. Ben gerçek olduğunu düşünüyorum,zira kızın annesiyle yengesi de biliyormuş fakat kız sonradan inkar etmiş,asıl kız hamile kalınca işler karışmış.

Hayir, senin yalan söyledigini demek istemedim. Yani haberin yanlis oldugunu fakat senin bundan haberdar olmadigini düsünmüstüm.

Iyikine kiz'a kürtaj hakkini verdiler yoksa zaten mahv olmus hayatina bide bebek eklense,..

Ya ne deyim iste, igrenc bir haber :KK43:

Hayir, senin yalan söyledigini demek istemedim. Yani haberin yanlis oldugunu fakat senin bundan haberdar olmadigini düsünmüstüm.

Iyikine kiz'a kürtaj hakkini verdiler yoksa zaten mahv olmus hayatina bide bebek eklense,..

Ya ne deyim iste, igrenc bir haber :KK43:
Yanlış anlaşılma oldu öyleyse,sert çıktıysam özür dilerim..

İyiki verdiler,keşke anne-yenge müdahale etseydi,yavrum korkup inkar etmeseydi. Öyle bir rezillik ki,kelimeleri toparlayamıyorum bile. Allah yardım etsin o güzel kıza.

Yanlış anlaşılma oldu öyleyse,sert çıktıysam özür dilerim..

İyiki verdiler,keşke anne-yenge müdahale etseydi,yavrum korkup inkar etmeseydi. Öyle bir rezillik ki,kelimeleri toparlayamıyorum bile. Allah yardım etsin o güzel kıza.

Bu ülkede cinsellik keske bu kadar tabu olmasaydi. Yasi geldiginde bende kizim ile herseyi konusmak istiyorum. Ilk herseyi bana anlatsin istiyorum. O yavru hem korktu, hem o berbat hayati yasadi. Migdem bulaniyor düsündükce!

Bu ülkede cinsellik keske bu kadar tabu olmasaydi. Yasi geldiginde bende kizim ile herseyi konusmak istiyorum. Ilk herseyi bana anlatsin istiyorum. O yavru hem korktu, hem o berbat hayati yasadi. Migdem bulaniyor düsündükce!
Aynen öyle.
Ama işte cahillik ve cehalet. Hala bu milletin yüzyıllardır aşamadığı sorunlardan sadece iki tanesi. Kapat kızım bacaklarını,göster oğlum p*pini amcalara diye diye ülkedeki erkek çocuklara taa bebekken sapkınlığı öğrettiler. E o erkek çocukları büyüdü,kızlara rızası olsun ya da olmasın her zaman istediğini yapabileceğini düşünen bireyler olup çıktılar. Halbuki herkes çocuğunu karşısına alıp konuşsa,bu ülkede ne kürtaj olup,ne tecavüz,ne de abaza olur. Bu ülkede eli kız saçına değdi diye boşalan mahlukatlar var yahu. Böyle rezil birşey olabilir mi? Keşke insanlarımız biraz batının ahlaksızlığını örnek alsa diyorum,zira Orta Doğu'nun ahlaksızlığı artık midemi bulandırmaya başladı.

X