Dogal burun estetigi doktor onerisi olan var mi?

lattesu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
4
0
30
Merhaba,
Burunumu kucuklugumden beri begenmiyorum yillardir burun estetigi olmak istiyorum ama bir turlu cesaret edemedim. Burunumda biraz kemer var nefes almamda hic bir sikinti yok. Kemerin yok olmasini ve dogal bir burun istiyorum uzun yillardir doktor arayisim var instagramdan doktor Timur Batmaz'i gordum ve guzel dogal burunlar yaptigi icin arastirmaya basladim. Arastirirken pek bir sey bulamadim ne form sitelerinde ne de sikayet sitelerinde. Acaba timur beye ameliyat olan ya da yakini olan var mi? ya da baska doktor onerisi olan ?

Tolga Oğuzhan ın yaptığı burunlar çok doğal ve güzel herkeste memnuniyetini belirtiyor bence incele 🤗

Serdar Başer ve Tural hocayı beğeniyorum. Fiyatları tuzlu ama sonuçlar genel olarak başarılı. Olursam bu iki isimden birine olmak istiyorum

Volkan sunter ve fuad sofuoğlu da doğal yapıyor inceleyebilirsiniz. Fuad beyi düşünürsenizde ben ameliyat oldum mesaj atabilirsiniz. Ama bence önce ne istediğinizden emin olun ben ameliyat öncesi çok doğal olsun hiç belli olmasın kalkık olmasın diyordum doktorum dediğim gibi yaptı ama şimdi de diyorum bir tık kalkık olabilirmiş ama kendime yakışacağını düşünmediğim için istememiştim ben. şuanda da seviyorum burnumu zaman geçtikçe oturuyor burun.

Volkan sunter ve fuad sofuoğlu da doğal yapıyor inceleyebilirsiniz. Fuad beyi düşünürsenizde ben ameliyat oldum mesaj atabilirsiniz. Ama bence önce ne istediğinizden emin olun ben ameliyat öncesi çok doğal olsun hiç belli olmasın kalkık olmasın diyordum doktorum dediğim gibi yaptı ama şimdi de diyorum bir tık kalkık olabilirmiş ama kendime yakışacağını düşünmediğim için istememiştim ben. şuanda da seviyorum burnumu zaman geçtikçe oturuyor burun.
Ben de Volkan Sünter’e ameliyat oldum 3. ayım olmak üzere aşırı doğal ve güzel bir görüntü elde ettim kesinlikle öneriyorum. 5 yıllık arkadaşımla son 1 yıl görüşemedik geçen hafta görüştüğümüzde anlamadı sende bi değişiklik var ama ne bilemedim diyip durdu en son söyledim 😂

Fuat beyi bölge hastahanesinde görev yaptığı günden beri takip ediyorum. 5 bine harika burunlar yapmıştı şimdi 90 binden başlıyor…

Merhaba,
Burunumu kucuklugumden beri begenmiyorum yillardir burun estetigi olmak istiyorum ama bir turlu cesaret edemedim. Burunumda biraz kemer var nefes almamda hic bir sikinti yok. Kemerin yok olmasini ve dogal bir burun istiyorum uzun yillardir doktor arayisim var instagramdan doktor Timur Batmaz'i gordum ve guzel dogal burunlar yaptigi icin arastirmaya basladim. Arastirirken pek bir sey bulamadim ne form sitelerinde ne de sikayet sitelerinde. Acaba timur beye ameliyat olan ya da yakini olan var mi? ya da baska doktor onerisi olan ?
Merhaba, gönül rahatlığıyla gözünüz kapalı Fuad Sofuoğlu'nu tercih edebilirsiniz. Doğal bir burun istiyor ve süreci çok kolay bir şekilde atlatmak istiyorsanız kesinlikle en kısa zamanda randevu almanızı öneririm. Araştırdığınızda veya randevu alıp gittiğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

benım amalıyatımı doktor Okan morkoc yaptı 2 ay önce
Sadece kendısıne anlatdım nasıl bır burun istemediğimi hıc örnek bıle görmek ıstemedım.ve burnum suan okadar Dogal ve guzel oldu.suan doktor salıh aydın da takıp edıyorum Oda çok bilinçli bir doktor

X