Doğarken Bebekler Ne Düşünür ??

yabangulumZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.722
23
41
Doğarken Bebekler Ne Düşünür ??

Doğarken Bebekler Ne Düşünür

* beyefendi bir yanlışınız olacak ben birinci gelmiştim, içeride kalma hakkına sahibim..

* merhaba dünya !

* ben buraları bir yerden hatırlayacam ama du bakalım..

* len len len, dikkat etsene beeee, kesiyodun kafami, hay ben bu sezaryen dogumu icad edenin..

* alemin krali geliyoo, geliyoo, geliyoooo

* aha! sira bana geldi! nihohao

* ben gidiyom sen istersen kal daha.. (ikizler)

* bitirdin beni doktor abi, benim bittiğim gün bugündür doktor abi.

* hay arkadaş yaa ne biçim muamele daha 2 ay önce çıkalım dedik çıkarmıyordunuz şimdi ne öle ıh mıh iyi tamam çıkıyoruz alla alla yaa....

* her son yeni bir başlangıçtır, her başlangıç ufuğunda bir sonla belirecek olan..uhass noluyo yaa..ıngaa...

* Şştt, doktor musun nesin, babam bile bu kadar kurcalamadı, çek elini, bak ağlarım

* ya çekiştirmeyin iki dakika, şu g noktasının yerini bi ezberliyim çıkıyorum hemen

* şimdi çıksak dışarı, soğuktur kesin... çıkmasak, artık kıçım bile sığmıyo buraya... oooff of! çıkınca basacam çığlığı o olucak.

* lan neydi lan?!... hah iki ekmek bi kısa marlboro.

* şimdi dışarı çıkcam, O2 ciğerlerime gelcek, yakcak böğrümü, sonra işin yoksa ağla .. Üff şimdiden kasıldım haa

* su kollarımı kafamin arkasina koyup bacaklari duz tutsam daha hizli cikarmiyim acaba??

* hele şükür ucunda ışık olan bi tunel gordum sonunda. ışığa dogru gitsem mi? ya bi dakka, kim itiyo lan beni?

X