doğu tarafında oturan anneler

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
bebeklerinize ne giydiriyorsunuz ben şaşırmış vaziyetteyim ince giydirsem üşüyo kalın giydirsem terliyor şapka taksam sıcak oluyor kafasıuyurken terliyor takmasam yine üşüyo ve terliyo dışarı çıkarken yazlık tulum giydirince içine alt giydiriyomusunz erkek bebeği olanlar ne giydirecek yaaa kızların ki kolay bi etek bide külotlu çorap tamam şaştım valla sivasın rüzgarı da beter esiyor bide daha 3aylık bebeğe normal kıyafet giydiremiyom bnim bebeğim kilolu ama boyuna verdiği için zayıf duruyor çarşıya çıkacam bakalım neler bulabilecem bilmiyorum fikir verirseniz sevinirim bir de rüzgar bebeğe gaz yapar burnundan alır diyolar bu ne kadar doğru yaaa balkona çıkmaya korkuyom bilinç altıma yerleşti havalarda ısındı o kadar soğuk yok artık:sm_confused:

ben afyonluyum fakat iş icabı en soğuk yerdeyim AĞRI bende şaşmış bi vaziyetteyim aynı dediklerini yaşıyorum fakat ben dışarıda ara ara çıkarıyorum ben zıbının içini atlet olarak onun üstüne penye bi buluz ve uykusundan uyandıktan sonrada hemen bi bezle terini alıp arkasına kuru bi bez koyuyorum sonra yelek giydiriyorum.terini aldıktan sonrada yeleği çıkarıyorum ve akşama doğru duş aldırıp rahat bi şekilde üstünü değiştiriyorum gerçekten işimiz zor umarım bebişleri üşütmeyizz

Biz de Erzincandayız.Vallaha ben de şaşıdım nasıl giydireceğimi.Şuan bir kat patikli alt,üstüne uzun kol çıtçıtlı badi(ince) giydiriyorum.Ama bir bakıyorum ense terliyor,bir bakıyorum bacaklar ,dizler özellikle üşümüş.Kimi kalına alıştırma diyor,kimi bu kendini ısıtamaz diyor.............
Hele de gece yatarken,biz üstümüz açık uyuyoruz,kızıma da ince bir penye battaniye örtüyorum,sonra acaba üşür mü,terler mi,üüüff.Hanımefendi bir de kollar dışarda uyuyor,içeri koyunca battaniyeyi yuzune getiriyor,uyanıyor.

Rüzgar meselesi bizde de sıkıntı,biz dışarı çıkamıyoruz o yüzden.2 kez balkona çıktık,çok kustu o günler ,ona bağladık,bir kez de parka çıkalım dedik gene esinti vardı.Çıkmıyoruz şimdi,nolcak bilmiyorum,çocuk nasıl sosyalleşecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…