Doğum kontrol hapı kullanırken geçmeyen ara kanamalar

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
571
104
Bu ay adet zamanımda üç gün lekeli gelip daha sonradan normal adete dönen adetim yüzünden doğum kontrol hapı kullanmaya başladım hapı bitirmeme 6 gün var hala kanama var leke leke açık pembe başka kadın doğuma gittim enfeksiyon için o da alttan baktı enfekiyon için fitil antibiyotik verdi onları kullandım kullanali daha çok arttı kanama fitil beyaz ama bende pembe olarak atıliyor vücuttan afedersiniz büyük tuvaletimi yaptığımda daha çok artıyor kipkirmizi değil ama pembe yani iki gündür adet ağrısı sol kasık sancısı sol bel ağrısı sık idrara çıkmayı çekiyorum doktra sordum geliyimmi diye kırılma kanamasi o dedi gel diye bir şey demedi kizlar başına gelen oldumu böyle bir şey ağlamaktan ne biçim oldum gozlerim şişti puslu görüyorum artık ağlamaktan

Merhaba, bende doğum kontrol hapı kullanıyorum 1. Kutum normal bir günde başlamıştı böyle bir durum olmadı. 2. Kutum adetliyken başladı ve 7 pembe hap kalmasına rağmen kahverengi pembe gibi lekelenme devam ediyor hiç durmadı. Prospektüs içinde bu durumun olabileceği yazıyor kasık ağrısı içinde yan etkiler arasında mevcut bende de oldu. Hatta test yaptım negatif çıktı. Dert etme derim

Merhaba, bende doğum kontrol hapı kullanıyorum 1. Kutum normal bir günde başlamıştı böyle bir durum olmadı. 2. Kutum adetliyken başladı ve 7 pembe hap kalmasına rağmen kahverengi pembe gibi lekelenme devam ediyor hiç durmadı. Prospektüs içinde bu durumun olabileceği yazıyor kasık ağrısı içinde yan etkiler arasında mevcut bende de oldu. Hatta test yaptım negatif çıktı. Dert etme derim
Tesekkurler cevapladigin için aynen dediğin gibi oldu iki ay kullandım iki aydada kanamam durmadı leke şeklinde geldi bu ay bıraktım kanamam kesildi çok şükür

Tesekkurler cevapladigin için aynen dediğin gibi oldu iki ay kullandım iki aydada kanamam durmadı leke şeklinde geldi bu ay bıraktım kanamam kesildi çok şükür
Ben teşekkür ederim keşke daha erken yanıt verebilseydim ama göremedim ne yazık ki. İyi olmana çok sevindim ❣️

X