Aile Planlaması Doğum kontrol hapini içmeye unuttum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

1akgkrc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2019
75
9
Merhaba doğum kontrol hapini iki gün içmeye unuttum bı Çarşamba bı de cumartesi içmeye unuttum cumartesi günüde doğurganlık döneminin son günüydü o günde ilişkim oldu eşimle hamile kalmış olabilirmiyim

Ek tedbirler almalıydınız zaten aynı ay içinde bir kere daha unutmuşsunuz. Normalde saati bile şaşmamalı bu ilacın koruyuculuğu maksimum seviyede olması için. Kutunuz bitene kadar kalan ilaçlarını tam vaktinde içmeye devam edin. Bittikten sonra da regliniz başlamazsa kadın doğum doktoruna gidin mutlaka.

Ek tedbirler almalıydınız zaten aynı ay içinde bir kere daha unutmuşsunuz. Normalde saati bile şaşmamalı bu ilacın koruyuculuğu maksimum seviyede olması için. Kutunuz bitene kadar kalan ilaçlarını tam vaktinde içmeye devam edin. Bittikten sonra da regliniz başlamazsa kadın doğum doktoruna gidin mutlaka.
[/QUOTE. Saol cnm

ilacı bıraktıktan sonra bile koruması devam eder. unuttugunuz iki gunden sonra yine duzenli saatinde icmeye devam ettiyseniz oncesinde de duzgun iciyorsanız ben bir sey oldugunu dusunmuyorum

X