Doğumdan kaç gün sonra beraberlik yaşadınız anneler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğum veya düşük sonrası hemen birliktelik yaşadınız mı ve hemen hamile kaldınız mı ardından
Kişiden kişiye değişir bu. Ben 3 ay sonra anca kendime gelebildim.baskasi bebeğinin kırkı çıkmadan kendine gelmiş olabilir.

Doğum sonrası beraberlik aklıma gelebilecek en son şeydi. Ben diyim 8 ay sen de 12 ay. Bu ne acele bi rahmin toplansın 3 ay bekle en azından.

Saçma sapan yorum istemiyorum gerçekten erken dogum yaptım ve bebeğimi kaybetim üzerinden baya bi zaman geçti ve tekrar anne olmak istiyorum ve sadece başına gelen bilen insanların cevabını görmek istiyorum saçma sapan boş insanları değil 🙏
Başınız sağolsun. Doktorunuza danışın. Psikolojik destek de alın mümkünse. Kendinize bi4az zaman tanimaniz daha doğru olur.

Saçma sapan yorum istemiyorum gerçekten erken dogum yaptım ve bebeğimi kaybetim üzerinden baya bi zaman geçti ve tekrar anne olmak istiyorum ve sadece başına gelen bilen insanların cevabını görmek istiyorum saçma sapan boş insanları değil 🙏
Burdaki insanları boş buluyorsanız tekrar tekrar aynı konuyu aynı foruma açıp durmayın. Gidip tıp mezunu doktorunuzla görüşün hanımefendi. Geçmiş olsun.

Muhtemelen arkadaşın düşüğü oldu ve can acısından soruyor bunu, hemen tekrar bebek düşündüğü için önyargılı olmasak mı arkadaşlarrr biraz
18 haftalık hamileydim ve erken dogum oldu bebeğimi kaybetim aradan uzun bir zaman geçti kendimi yeni toparladım ve tabiki de bebek istiyorum bu yüzden sordum açıkcası bütün olay bu zaten sadece uzun uzun yazmak istemedim

18 haftalık hamileydim ve erken dogum oldu bebeğimi kaybetim aradan uzun bir zaman geçti kendimi yeni toparladım ve tabiki de bebek istiyorum bu yüzden sordum açıkcası bütün olay bu zaten sadece uzun uzun yazmak istemedim
Zaten okur okumaz anladım canım benim, bende 31 haftalık doğum yaptım 45 gün sonra bebeğimi kaybettim yaşayan anlar, acısı olan düşünür boşver hiç bir yoruma takılma sorunda zaten gayet belliydi ne amaçla sorduğum , acını çok iyi anlayabiliyorum Rabbim sabır versin en çok ta bizlere 🤲🏻 Benim doktorum da 6 ay demişti , 6 ay sonra deneyebilirsin rabbim nasip etsin en kısa vakitte 🙏🏻

Burdaki insanları boş buluyorsanız tekrar tekrar aynı konuyu aynı foruma açıp durmayın. Gidip tıp mezunu doktorunuzla görüşün hanımefendi. Geçmiş olsun.
Tabikide görüştüm sadece burada aynı şeyleri yaşamış birileri olabicegini düşündüğüm için yazdım bu gayet normal değil mi zaten doktor hatası yüzünden kaybetim bebeğimi bir çok doktorla da görüştüm zaten ama yinede kadınlarımıza sormak istedim asıl hatsizce sakin ol falan demeleri çok saygısızca değil mi

Başınız sağ olsun🙏
Lütfen aynı konuyu defalarca açmayın, üyeler her konunuza yorum yapmaya çalışmış ama siz sürekli aynı konuyu açınca sorunuzun cevabı havada kalıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X