Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Dokunmatik ankastre fırın kullananlar

Birbilene

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
12
3
33
Kizlarrrrr acil cevap lazim bana yeni evleniyorum ev diziyoruz firin icin dokunmatik olmayan model secmistim yanlislikla ful dokunmatik panelli v...tigo marka gondermisler.Kafami karistiran tek sorun su dokunmatik panelde sorun yasarmiyom hemen bozulurmu kullanan varmi 🤷🏼‍♀️ Onceki secmis oldugum dugmeli cevirmeli bastirinca icine giden bir modeldi.bu full dokunmatik ekran bozulurmu isidan vs 🤷🏼‍♀️

Valla canım ben hiç bilmiyorum ama vay bee teknolojiye bak demek için geldim :)) herşeyin dokunmatigini yapmışlar yakında yan diyince yanıp son diyince sönecek modellerde çıkar . Bu arada hayırlı olsun çok mutlu ol 😘

Benim camasir makine. Dokunmatik. Ve daha gecen gun keske dokunmatik almasaydim sunj dedim. Elim degse dut duuttt bjsiler oluyor. Cocuk olunca napcam bilmiyorum . Cocuk kilidi falan vardir heralde.
Birde yine daha cok yeni konusu gecti. Garantileri bitip bozulduktan sonra yaptirmak istedigimozde bu tarz full elektronik aletlerin yazilimlari oluyomus ve cok pahali oluyomus. Biraz daha manuel olmasi belki de en iyisi. Yine dee cok bilgi sahibi degilum bildiklerim bunlar

Benim camasir makine. Dokunmatik. Ve daha gecen gun keske dokunmatik almasaydim sunj dedim. Elim degse dut duuttt bjsiler oluyor. Cocuk olunca napcam bilmiyorum . Cocuk kilidi falan vardir heralde.
Birde yine daha cok yeni konusu gecti. Garantileri bitip bozulduktan sonra yaptirmak istedigimozde bu tarz full elektronik aletlerin yazilimlari oluyomus ve cok pahali oluyomus. Biraz daha manuel olmasi belki de en iyisi. Yine dee cok bilgi sahibi degilum bildiklerim bunlar
Evet çocuk kilidi var benimkide dokunmatik ben seviyorum

Bende bi vay be dedim de direk Türk mantigi bu isinir tusuda calismaz🤣 dokunmatik telefonlar gibi ilk ciktiginda bu hemen bozulur demisligimiz vardi. Hicte kullanan yok etrafimda 🤷🏼‍♀️ Cocuk kilidi falan oluyor da sanki birden kapanacakta bozulursa basacak tus bulamicam gibi bir his 🤣

Bende bi vay be dedim de direk Türk mantigi bu isinir tusuda calismaz🤣 dokunmatik telefonlar gibi ilk ciktiginda bu hemen bozulur demisligimiz vardi. Hicte kullanan yok etrafimda 🤷🏼‍♀️ Cocuk kilidi falan oluyor da sanki birden kapanacakta bozulursa basacak tus bulamicam gibi bir his 🤣
Birşey olmaz ya bence çok hoş keyfini sür :KK66:

E ama biraz oyle. Telefon tutukluk yapinca sarjini cikar tak tamam. Bi sekilde dokunup yapacagimiz bisiler oluyor . Peki firinjn nesine napcaksiniz😁

Şöyle söyleyim: fırınım da tüm takımın hepsi de dokunmatik. Arçelik yeni ürünü. Fırının ister istemez buharı oluyor ve buhar oldugunca cihaz parmagı okuyamıyor. Beş altı kere ard arda bastıra bastıra komut veriyoruz. Onun dışında bir sorun yok

Ben yaklaşık iki yıldır kullanıyorum dokunmatik ocak ve davlumbaz.. Dokunmatik kısımda bi problem yaşamadım.. Gayet kullanışlı.. Fırınım normal ama..

X