Dondurulmuş 2. Gün embriyosu transferi olanlar burdamı

4 kişi aramızda 2. Gün embriyosundan hiçbirimiz in ki tutmadı sanırım papatyakuzum mesaj atmadı bir tek daha sonucunu birdaha asla 2. Gün transferi istemiycem çok büyük saçmalık bence oran çok düşük

4 kişi aramızda 2. Gün embriyosundan hiçbirimiz in ki tutmadı sanırım papatyakuzum mesaj atmadı bir tek daha sonucunu birdaha asla 2. Gün transferi istemiycem çok büyük saçmalık bence oran çok düşük
Yazılanları okuyunca bir kez daha hayal kırıklığına uğradım kızlar :-(
bu ay sonu bana da dondurulmuş 2.gün embriyosu transferi yapılacak ama hiç umudum yok ...

Benim de sonucum negatif akşamüzeri öğrendik ağlamaktan karı koca telef olduk hala çok kötüyüm
moralini bozma lütfen, Rabbim en doğru zamanda hepimizin kucağını dolduracak inşallah buna inan ve tedaviye devam et canım

bu ay sonu bana da dondurulmuş 2.gün embriyosu transferi yapılacak ama hiç umudum yok ...
Canm kimseden etkilenme, tmm elde değil ama unutmaki herkesin sorunu farklı ve tedaviye cevap verme şekli farklı. Hem bide nasip meselesi. Olmayan arkadaşla belki Allah daha güzel bir zamanda nasip edecek çektiği acıları unutturck bilemeyiz. Senin nasibinde eğer varsa tutar elbet. Dua et Allahtan boş bol iste ❣️

Canm kimseden etkilenme, tmm elde değil ama unutmaki herkesin sorunu farklı ve tedaviye cevap verme şekli farklı. Hem bide nasip meselesi. Olmayan arkadaşla belki Allah daha güzel bir zamanda nasip edecek çektiği acıları unutturck bilemeyiz. Senin nasibinde eğer varsa tutar elbet. Dua et Allahtan boş bol iste ❣️
tedavi boyunca her aşama mükemmel ilerlerken embriyonun bekletilmeden 2.gün dondurulması canımı çok sıktı zaten :-(
Her şey Allahtan farkındayım ama doktorum içimi rahatlatmadığı için psikolojik çökmüş durumdayım

Bebegim herkesin sonucu aynı olacak diye birşey yok ama ben instadan Osman Develioğlu hocaya mesaj atmıştım bana 2. Gün dondurulmuş embriyo transferi yapılacak iyi kalite dedim adam bana neden 2.gun ve 2. Günde bir embriyonun onun iyi kalite olduğunu kimse iddia edemez lütfen söyleyin çözüp takip etsinler ama ben inanmadım adam transfer ettirdim vaktim param ve umudum gitti hakkımı helal etmiyorum

Bebegim herkesin sonucu aynı olacak diye birşey yok ama ben instadan Osman Develioğlu hocaya mesaj atmıştım bana 2. Gün dondurulmuş embriyo transferi yapılacak iyi kalite dedim adam bana neden 2.gun ve 2. Günde bir embriyonun onun iyi kalite olduğunu kimse iddia edemez lütfen söyleyin çözüp takip etsinler ama ben inanmadım adam transfer ettirdim vaktim param

Bebegim herkesin sonucu aynı olacak diye birşey yok ama ben instadan Osman Develioğlu hocaya mesaj atmıştım bana 2. Gün dondurulmuş embriyo transferi yapılacak iyi kalite dedim adam bana neden 2.gun ve 2. Günde bir embriyonun onun iyi kalite olduğunu kimse iddia edemez lütfen söyleyin çözüp takip etsinler ama ben inanmadım adam transfer ettirdim vaktim param ve umudum gitti hakkımı helal etmiyorum
Transfer sonrası sonuca göre Osman Develioglu veya Şahin Zeterogluna gitmeyi planlıyorum

hangi hastane ve doktora gitmiştiniz?

Maalesef canim negatif çok üzgünüm kendimi toparlamam lazim biliyorum .. neden ne oluyorda tutmuyor anlayamiyorum hiç bir sey söylemiyorlar
Transfer olan 4 kişiydik 2.gun embriyosu bu konu başlığında ve hiç kimsenin tutmadı ileride bu konuyu açıp bu mesajı okuyacak olanlara söylüyorum lütfen size 2. Gün embriyosu transferi yapacağını söyleyen merkezlerden uzak durun umudunuzu vaktinizi paranizi kaybetmeyin 😢

Transfer olan 4 kişiydik 2.gun embriyosu bu konu başlığında ve hiç kimsenin tutmadı ileride bu konuyu açıp bu mesajı okuyacak olanlara söylüyorum lütfen size 2. Gün embriyosu transferi yapacağını söyleyen merkezlerden uzak durun umudunuzu vaktinizi paranizi kaybetmeyin 😢
Selamlar geçmiş olsun doktorunuz kimdi acaba?

Evet hanımlar 2.gün embriyosu 4 hücreli ve iyi kaliteli dediler.. ve bugün dondurdular.. ama burayı okuyunca kimsenin tutmamış.. yok mu umut olacak kimse?

Benimde dondurulmuş 2. Gün embriyosu ve hiç umudum yok zaten. Burdaki 4 kişinin de tutmamış ☹️ Test günü 16 sı demişlerdi yarın kan vermeyi düşünüyorum, transferin 11. Günü olacak bakalım

X