Dövme yaptirmak istiyorum

guneslihavalar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
19
14
27
Kizlar merhaba,

Ben 26 yasimdayim ve dindar sayilamam belki ama yinede dikkat ederek yasamaya calisiyorum dövme yaptirmak istiyorum bir tanem canim oglum bir kopegim vardi öldü ondan bir parca istiyorum vucuduma dövmesini yaptirmayi dusunuyorum hic dövmem yok bu arada.

Çok istiyorum dini yonden lanetlemis gibi bisey okudum ama kaşta mecbur aldiriyoruz baksan oda lanetlenmis sey gibi aman yalan soyleyelim ama domuz eti yemeyelim gibi tabi her koyun kendi bacagindan asilir herneyse bunu dusunmuyorum sorun acaba enfeksiyon riski ya da 1 dovme yaptirdiktan sonra surekli yaptirma istegi oluyormus tercih olarak heryerimde dovme istemem minik kucuk canim oglumdan bir para yaptirmak istiyorum o kadar fikirleriniz nedir? Ozellikle enfeksiyon icin.

Sevgilerle.

Benim de minik bir dövmem var. Devamını yaptırma isteği gelmedi hiç. O kısma inanmıyorum. Çünkü 7 sene oldu yaptıralı test edildi yani 😂
Enfeksiyon kısmı önemli, temiz ve güvenilir bir yer araştırılıp yaptırılmalı bence de.

dini yorum ysak
dini kısmına evet
ama sürekli yapma isteğini bilemedim
herşeyin bağımlısı olduğu gibi bunun da bağımlıları var ama bu her yaptıran hep yaptıracak anlamına gelmez,
dövmenin geri dönüşü de zor oluyor ona göre karar verin
yaptırdıktan sonra sildirmek de bir sürü tantana .

dini yorum ysak
dini kısmına evet
ama sürekli yapma isteğini bilemedim
herşeyin bağımlısı olduğu gibi bunun da bağımlıları var ama bu her yaptıran hep yaptıracak anlamına gelmez,
dövmenin geri dönüşü de zor oluyor ona göre karar verin
yaptırdıktan sonra sildirmek de bir sürü tantana .
Bunu bilmiyordum tesekkurler henuz yeniyim.

X