Dr Aslı Berker'in dokunuşuyla yenilendim

MerveYildiz2

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
2
2
Geçtiğimiz hafta Dr. Aslı Berker'in kliniğine estetik işlem için adım attım ve sonuçlar inanılmaz! Bu deneyim, hayatımın en iyilerinden biriydi. Estetik dünyasında ilk adımımı atmadan önce birçok endişem vardı, ancak Dr. Aslı Berker'in uzmanlığı ve ekibi beni hemen rahatlattı. Sadece fiziksel olarak değil, ruhsal olarak da yenilendiğimi hissediyorum. Kendime olan güvenim arttı ve aynaya baktığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Dr. Aslı Berker'e ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Geçtiğimiz hafta Dr. Aslı Berker'in kliniğine estetik işlem için adım attım ve sonuçlar inanılmaz! Bu deneyim, hayatımın en iyilerinden biriydi. Estetik dünyasında ilk adımımı atmadan önce birçok endişem vardı, ancak Dr. Aslı Berker'in uzmanlığı ve ekibi beni hemen rahatlattı. Sadece fiziksel olarak değil, ruhsal olarak da yenilendiğimi hissediyorum. Kendime olan güvenim arttı ve aynaya baktığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Dr. Aslı Berker'e ve ekibine sonsuz teşekkürler.
25 dk evvel katılan bir hesaptan gelen buram buram reklam kokuları😂

Şimdi reklamlar.....
Atın bakalım biz de görelim şu inanılmaz değişimi?
Tabiki Buyrun... Bu arada reklam değildir. Sadece yaşadığım ilgiyi ve deneyimimi paylaşmak istedim.

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-02-20 saat 13.38.44_c76bf35b.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-20 saat 13.38.44_c76bf35b.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 104

lütfen yanlış anlamayın da burada hangi kısımda deneyim var ? Biz burada yaşadığımız süreci paylaşıyoruz siz bu siteyi yanlış anlamış olabilir misiniz?

diğer arkadaşlara gelince ne zamandan beri rapor etmek yerine böyle dalga geçiyoruz?

Tabiki Buyrun... Bu arada reklam değildir. Sadece yaşadığım ilgiyi ve deneyimimi paylaşmak istedim.
Öyle abarttığınız gibi muhteşem bir dokunuş olmamış. İşlem yapılan kısmın neresi olduğunu bile anlamadım. Şöyle bakıyorum dudak, burun, boyun aynı. Biraz dudak çevresi kırışığı azalmış diyecem ama o da ancak süreyya hanımın muhteşem değişimi kıvamında bir değişim yaşamış. İki görsel arasındaki fark birinde saçınız dağınık diğerinde arkaya atmışsınız. Onun dışında pek bir değişim yok.

X