Dr Berat Çiğdem Antalya Burun estetiği meme estetiği

2019 yılında burun Ameliyatı olmuştum bana göre başarısızdı ama şimdiki Halime göre iyiymiş diyorum bunları neden söylediğimi size anlatacağım benim düştüğüm hataya düşmez insanlar umarım doktor arayışına girdim bir sene sonrası çok ince elediğimi düşünüyordum maddi imkanlarda kısıtlıydı bir doktor buldum dr Berat Çiğdem o kadar güven verdiki sadece burun ameliyatı düşünürken göğüs estetiğimide ona olayım dedim o kadar ikna kabiliyeti yüksekti beni inandırdı tüm sorunlarımı çözeceğine neyse kendisine güvendiğim için ameliyatı oldum ilk ameliyatımda hiç dikiş izi vs görünür şekilde kalmazken bu doktorun yaptığı iki ameliyattada dikiş izleri fena bir şekilde kaldı burun daha beter bozuldu bana taahhüt ettiği burundan alakasız bir burun oldu ucunda bozulma meydana geldi meme düştü dikleştirme ve silikon koyduğu halde kendisine gittiğimde 1 sene sonra revizyonla düzelteceğini ücret almayacağını söyledi mecburdum maddi manevi bitmiştim çünkü tekrar aynı acıları çekmekte vardı ama dedim düzelmedende yaşayamam tekrar ameliyat etti 1 ay önce yine yaptığı meme düştü bu sefer yine burunda sorunlar oluştu bununla yetmezmiş gibi bu seferde burun altındaki dikiş burnum kopmuşta yapıştırıcıyla yapıştırmışsın gibi saçma sapan bir dikiş atmış bu doktora hakkımı asla helal etmiyorum özgüvenim kendime bitti çektiğim acılaramı yanayım bu kadar kötü bir burunlu yaşamak zorunda bırakılmayamı yanayım kimseye asla tavsiye etmiyorum beni paylaşsın göreyim getirdiği hali ilk halinden beter etti Allah yarına bırakır ama kimsenin yanına bırakmaz yaptıklarını iki elim yakasında mahşerde asla hakkım helal degil
Yaşadıklarınıza çok üzüldüm.Ben de benzer bir durum yaşıyorum.Kulak estetiği oldum ama başarısız oldu üstelik kalıcı ipler çıkıyor ağrı yapıyor.Hala çözmeye çalışıyorum.çok pişmanım pek kepçe de değildim.Sıkı toplayınca iyi olsun istedim.Her gün ağladım.Yaşadığım stres yüzünden bir de saç kıran oldum.....Para büyüklüğünde açıldı.Ne olacağım belli değil.Allah yardım etsin hepimize

X