Dr. Sevim çakmak pişmanlığı

Finn

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
6
11
28
Merhabalar, goz kapagi estetigi icin sevim çakmak hocayi dusunenlerle iyi dusunmeleri acisindan tecrubemi paylasiyorum. Yaklasik 6 ay once goz kapagi estetigi oldum. Dusukluk neredeyse goz pinarimdan basladigindan o bolgeden baslayarak ameliyat yapti. Fakat sag goz pinarimda bariz cukurluk olustu ve sola gore asimetrik duruyor. Buyuk ihtimal sag taraftan fazla doku veya yag alindi ve sol tarafta sorun yokken sag cukurlasti. Durumu doktorla paylastigimda fazla odaklanmamam gerektigini istersem dolgu yaptirabilecegimi ama kendisinin o bolgeye dolgu yapmadigini soyledi. Rahatsiz oldugumu soylememe rağmen ne cozum sundu ne bisey. Ben yapmiyorum ama surada yaptirabilirsin gibi cozum odakli gelmedi asla. Iz olsa makyajla kapatilir ancak bunun kamufle edilme sansi da yok. O yuzden dusunenlere tavsiyem asla sevim cakmagi tercih etmemeleridir sorun vs elbet cikabilir ancak en azindan size cozum sunan basindan atmayacak odaklanma diyip gecistirmeyecek bi doktorla ilerlemeniz cok daha iyi olur

Merhaba. Daha önce de yazmıştın. Ben fazla yağ alındığını sana demiştim. Ama sen bilmediğini demişsin. Buraya gözlerinin resmini koymadan kimse net yorum yapamaz. Göz pınarına yakın yer çok riskli. Oradan fazla yağ alındı mı çukurluk oluşuyor.

Selam, buyuk ihtimal sag taraftan fazla doku veya yag alindi diye belirttim soyleminize gore. %100 kesin olmadigi icin de buyuk ihtimal dedim. Benim belirtmek istedigim kendisinin hatasi sonucu boyle biseye sebebiyet vermesi ve telafiye dair bi adimda bulunmamasi. Eger fazla alinmasaydi boyle bi sorunum olmayacakti. Ve kamufle edilebilecek bisey bile degil. Dusunen kisiler bunu goz onunde bulundursun ve bu bilgiye daha kolay ulasabilsin diye konu actim.

Ya durumunuza üzüldüm, aynı durum bende de oldu, hem göz pınarı hem kapak aşırı asimetrik oldu, çok üzüldüm. iletişime geçince kendi hatası olmadığını söyledi benden kaynaklanıyormuş nasıl oluyorsa. İlk zaman çok cici yaklaşım. Sonrası hüsran.. Oysa ki ki çok araştırıp gitmiştim. Şimdi revizyon olmaya da korkar haldeyim ve asimetrikle geziyorum ve aşırı belli oluyor. 7 aydır böyle geziyorum ve izler de cabası:KK43:((((

bende kış aylarında yaptırmayı planladıgım göz kapagı amelıyatı için bu doktoru düşünüyodum.bu yorumlardan sonra bidaha düşnmeye karar verdim..bide bende göz kapagında fıtıklar var göz altı torbaları gibi göz kapagı torbaları,onlarda alınacak.korktum şuan deneyimi olanlar paylaşırsa çok sevinirim

Merhabalar, goz kapagi estetigi icin sevim çakmak hocayi dusunenlerle iyi dusunmeleri acisindan tecrubemi paylasiyorum. Yaklasik 6 ay once goz kapagi estetigi oldum. Dusukluk neredeyse goz pinarimdan basladigindan o bolgeden baslayarak ameliyat yapti. Fakat sag goz pinarimda bariz cukurluk olustu ve sola gore asimetrik duruyor. Buyuk ihtimal sag taraftan fazla doku veya yag alindi ve sol tarafta sorun yokken sag cukurlasti. Durumu doktorla paylastigimda fazla odaklanmamam gerektigini istersem dolgu yaptirabilecegimi ama kendisinin o bolgeye dolgu yapmadigini soyledi. Rahatsiz oldugumu soylememe rağmen ne cozum sundu ne bisey. Ben yapmiyorum ama surada yaptirabilirsin gibi cozum odakli gelmedi asla. Iz olsa makyajla kapatilir ancak bunun kamufle edilme sansi da yok. O yuzden dusunenlere tavsiyem asla sevim cakmagi tercih etmemeleridir sorun vs elbet cikabilir ancak en azindan size cozum sunan basindan atmayacak odaklanma diyip gecistirmeyecek bi doktorla ilerlemeniz cok daha iyi olur
Bende bu salı günü ameliyat oluyorum Sevim hanımda kendisini çok araştırmadım benim ptozis ameliyatı kapak düşüklüğü ama tedirginim nedense

Bu yorumları okuduktan sonra tedirgin olmanız gayet normal. Umarım ameliyatınız sıkıntısız geçmiştir. Deneyimlerinizi bizimle paylaşın lütfen.
Bende bu salı günü ameliyat oluyorum Sevim hanımda kendisini çok araştırmadım benim ptozis ameliyatı kapak düşüklüğü ama tedirginim nedense

merhaba arkadaslar,göz kapağı ameliyatı 1 ay once bende sevim cakmak a oldum olana kadar cok iyiydi olduktan sonra sorumlarım ortaya cıkınca baska goz doktoruna gıtmemi soyle kendisinin yapmadıgını ameliyatımın basarılı gectıgını soyledı ben ameliyat dısında hiç bir goz problemi yasamamıs biri olara soyluyorum bunu asla uzerine alınmıyor ve ısrarlar sonucu tam 15 gun sonraya acıl doktora gorun dedigi sey icin randevu verdi bu kadar da ilgisiz evet ameliyatı yapıyor ama sonra hasta takibi asla yok.bu arada goz pınarımın icinden dıkıs attıgı ıcın uc cızgısı gorunmuyor sag gozumu kapatıyor ,dıkısler hala ilk gunku gbi ve sürekli segirme var ve yeteri kadar alınmadıgı icin cok az kapagım var far mesafem bile yok denecek kadar az isteyene fotograf atabilirim ama cok daha ıyı doktorların oldugunu gordum ameliyattan sonra,siz siz olun dikkat edin bu arada sag dıkısım kapak cızgısının üzerinde esıt degil yani dikisler onu da belirtmek istedim,isteyen herkese yasadıgım tecrubeleri aktarabilirim

Çok üzüldüm, ben ona daha bu kadar ünlenmeden ameliyat olmuştum, ben memnun kaldım ama herkesin bünyesi farklı. Hatta ben daha oyuk istemiştim yapmamıştı. İletşim sorunu yaşamamıştım, demek ki değişmiş artık. Çok şaşırdım ama çok da üzüldüm size... Geçmiş olsun

Ben de yeni smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

merhaba, yeni görebildim mesajınızı,sizin izleriniz ne zaman gecti acaba cunku benim tam 2 ay oldu hala kırmızı ayrıca iki göz kapagım esit degil ve bence biraz daha alınması gerekiyordu alınmamıs yeterince :KK43:

merhaba, yeni görebildim mesajınızı,sizin izleriniz ne zaman gecti acaba cunku benim tam 2 ay oldu hala kırmızı ayrıca iki göz kapagım esit degil ve bence biraz daha alınması gerekiyordu alınmamıs yeterince :KK43:
Benim simetrik göz kapağım, zaten sol olan,felçten dolayı biraz küçüktü ama belli değil. 4 ayda ancak geçti kırmızılık. Benim 2 yıl kadar oldu yaptıralı. Az alması konusunda haklısınız, bende zaman geçince fark ettim ki yeterince almamış ve gergin değil deri. Kendisine söylediğimde gerek yok dedi. Beni de çok rahatsız etmediği için peşini bıraktım. Kapanmazsa daha kötü olur dedim. Görüntüm şu anda güzel, bana yeterli.
Size de geçmiş olsun 🌺

Şu anda durumunuz nedir, resim atar mısınız buraya... Örnek olsun

Maalesef suan böyle eşit değil izler de duruyor yarın 2 ay olacak

Eklentiler

• 924311CF-0B39-4843-A521-3CD9DB9314D9.jpeg
    924311CF-0B39-4843-A521-3CD9DB9314D9.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 769
Benim simetrik göz kapağım, zaten sol olan,felçten dolayı biraz küçüktü ama belli değil. 4 ayda ancak geçti kırmızılık. Benim 2 yıl kadar oldu yaptıralı. Az alması konusunda haklısınız, bende zaman geçince fark ettim ki yeterince almamış ve gergin değil deri. Kendisine söylediğimde gerek yok dedi. Beni de çok rahatsız etmediği için peşini bıraktım. Kapanmazsa daha kötü olur dedim. Görüntüm şu anda güzel, bana yeterli.
Size de geçmiş olsun 🌺
Sizin nasıl suan sizde foto atabilir misiniz kapak oranınızı merak ettim

Merhaba, zaten her zaman hafif bir asimetri oluyor

Eklentiler

• IMG_20230222_150002~2.jpg
    IMG_20230222_150002~2.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 670
  • IMG_20230223_112148~2.jpg
    IMG_20230223_112148~2.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 503
  • IMG_20230223_112155~2.jpg
    IMG_20230223_112155~2.jpg