Dram Tarzında Yazılmış Öykü Yarışması Anketi

Dram Tarzında Yazılmış Öykü Yarışması Anketi

• 1. Öykü

OY: 5 7,1%
  • 2. Öykü

OY: 17 24,3%
  • 3. Öykü

OY: 1 1,4%
  • 4. Öykü

OY: 3 4,3%
  • 5. Öykü

• 6. Öykü

• 7. Öykü

• 8. Öykü

OY: 2 2,9%
  • 9. Öykü

OY: 7 10,0%
  • 10.Öykü

• 11.Öykü

• 12.Öykü

• 13.Öykü

OY: 5 7,1%
  • 14.Öykü

• 15.Öykü

OY: 9 12,9%
  • 16.Öykü

• 17.Öykü

• Ankete Katılan
    70
bugün son sanırım..çok merak ediyorum sonuç ne olacak diye..tabi hakeden kazanacak ama hepsi o kadar güzeldikii..itiraf edeyimm 4 tanesi gerçekten süperdi..hak eden kazansın...berşule sonuç açıklanınca haber veriri misin canım...by

Sonuç açıklandı canım 6. sayfada :)

dereceye giren ve tüm güzel öykülerini bizlerle paylaşan arkadaşlarıma teşekkür ediyoruma.s.
hepinizin yüreğine sağlık
berşulecim senin de emeğine sağlık..yine harika bir iş çıkarttın
sevgiler

ben dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ediyorum 17 öykünün hepsinide çok beğendim ve zevkle okudum bende yarışmama rağmen 2 numaralı öyküye oy kullandım hepinizin yüreğine kalemine sağlık sizlerle gurur duyuyorum ama şunuda söylemeden geçemiyeceğim kendimlede gurur duyuyorum çünkü hayatımda ilk defa bir öykü yazdım buda başta berşuleciğim olmak üzere bu yarışmayı düzenleyenler sayesinde oldu sizlerede çok teşekkür ederim herkese sevgiler

böyle güzel yarismalar oldukca katiliriz ins bana keyif veriyor herkesin eline saglik

katılan herkesi tebrik ediyorum,gerçekten çok hoş öyküler vardı...

benim de oy verdiğim öykünün kazanmış olmasına çok sevindim,Efsun'un yüreğine sağlıka.s.

:nazar:Berşule ve saz arkadaşlarını da verdikleri emek ve tarafsız,doğru seçimleri için ayrıca tebrik ediyorum:1hug:

katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum, çok güzel öykülerdi , ellerine yüreğine sağlık hepsinin.
Berşuleciğimede teşekkür ediyorum , böyle bir yarışma düzenleyip bizleri öykü yazdırmaya teşvik ettiği için.zevkle okuduk hepsini.emeklerine sağlık canım a.s.

Herkesin ellerine sağlıka.s. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.özellikle BerşulemeŞeniz

Ben de sizlere ve jüri üyelerime teşekkür ediyorum..
Çalışmaların kimlere ait olduklarını bilmeden,tamamen elden çıkan emeğe dair dereceler verip,tarafsız oldukları için:)))
Not:Benden başkası çalışma sahiplerini bilmiyor..Jüri sadece emekleri değerlendirmeye alıyor..

Yarışmaya katılan bütün arkadaşları tebrik ediyorum a.s.
Benim oyladığım öykü 1. olmuş efsun'cum tebrikler emeğine,yüreğine sağlık canım a.s.
Berşule'ciğimede ayrıca teşekkürler a.s. bunlarda senin için,bebişinle sağlıklı,mutlu bir ömür diliyorum...sevgiler...

dereceye giren girmeyen herkesi tebrik ederim
1. olan öykü çok güzeldi bende çok beğenmiştim gözlerim dolarak okumuştum
yüreğine sağlık arkadaşım

Herkezi tebrik ederim, oy verdigim öykü birinci olmuş....
Gerçkten başarılı bi yazıydı:hooray:

Tebrik ederim, gerçekten başarılı eserlerle başarılı bir yarışma oldu. Hepsinde gizli bir derinlik mevcuttu, ve birbirinden güzeldi. Dereceye giren girmeyen herkesin yüreğine ve emeğine sağlık. Gösterdikleri cesaretten dolayıda tebrikler..

öykülerin hepsi birbirinden güzeldi. okurken keyf alarak okudum .
berşuleciğim ellerine sağlık alnının akıyla bu yarışmayıda bertaraf ettin
yarışmaya katılan arkadaşların yüreğine sağlık...Şeniz

öykülerin hepsi birbirinden güzeldi. okurken keyf alarak okudum .
berşuleciğim ellerine sağlık alnının akıyla bu yarışmayıda bertaraf ettin
yarışmaya katılan arkadaşların yüreğine sağlık...Şeniz

Çok teşekkür ederim arkadaşım..Ben sadece düzenledim..O güzelim öyküler sizlerin elinden çıktı:))
Birinciliğini tekrar kutlarım..

Yarışmamız sonuçlanıp arkadaşlarımızı tebrik ettiğimize göre konumuzu kapatıyorum..
Yeni yarışmalarda görüşmek dileği ile:))

X