Drapeli elbise kilolu mu gösterir(resimli)

D e e p

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2021
2.222
7.699
Çok teşekkür ederim♥️ bunun siyahı var bende, tutucular ama bende çok kapalı giyemiyorum sıfır kol askılı vs haricinde giyerim dedim eşime. Şu altta resimdekini aldım. kullanıcı yorumlarında elbise daha güzel görünüyor bordo ve bu kadar cırtlak değil eşimde onaylayınca aldım bakalım olmazsada iade ederim artık 🤗

Buarada düğün görümcemin oğlunun sünnet düğünü. Ve eşimin sadece aşırı beğendiği giy dediği elbise şu siyah olan. Bunuda aldım güzel oldu ama çok günlük değil mi ya. Sonuçta kendi düğünümüz sayılır 🤔
Yok siyah akşam yürüyüşü için ideal 😬
Kırmızı daha iyi evet güle güle kullanın
Uçuş uçuş çan etek tarzı elbiseler daha havalı görünüyor bana ondan çok tercih ediyorum😁 hafif rüzgar olduğunda etek kalkmasın diye tutma çabası da olaya renk katıyor🤪

1papatya1

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.656
4.075
Yok siyah akşam yürüyüşü için ideal 😬
Kırmızı daha iyi evet güle güle kullanın
Uçuş uçuş çan etek tarzı elbiseler daha havalı görünüyor bana ondan çok tercih ediyorum😁 hafif rüzgar olduğunda etek kalkmasın diye tutma çabası da olaya renk katıyor🤪
Çok teşekkür ederim 🤗 bende çok beğeniyorum kendime yakıştırmasamda 😊

D e e p

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2021
2.222
7.699
Çok teşekkür ederim 🤗 bende çok beğeniyorum kendime yakıştırmasamda 😊
Benmde kendme yakışmadğnı düşündğüm elbiseler oluyor
Bi kere farklı olsun diye giymiştim herkes nerden aldığımı sordu 😀 belki de biz öyle düşünüyoruzdur belki de yakışıyor ama sen konduramıyorsun hayır bu kadar mükemmele yakın olamam diye🤭🤭

1papatya1

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.656
4.075
Benmde kendme yakışmadğnı düşündğüm elbiseler oluyor
Bi kere farklı olsun diye giymiştim herkes nerden aldığımı sordu 😀 belki de biz öyle düşünüyoruzdur belki de yakışıyor ama sen konduramıyorsun hayır bu kadar mükemmele yakın olamam diye🤭🤭
Evet çok doğru gözümde alışkın gelmiyor sanırım ondan hep belli başlı tarzlar giymeye alışınca zaten farklılığa çok kapalı bir insanım belkide dışardan yakışıyordur🤗🤗

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
1 Nisan 2011
36.381
68.768
Ilk fotoda olan elbise guzel degil bence.. kumasi modeli vs. Ayrica evet kilolu gosterebilir. Mesela gobegin varsa 2 katina cikarir bence.