Düğün Pastaları

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.312
596.178
42
Herkes resepsiyonun over kez düğün pastası hatırlıyor mu? Yani bağlıdır; kek bu kadar özel ise, şık Eve düğün makalelerden 2014 bizim sık, misafirler hala gülümseyerek olabilir! Kuğular gayet mavi çiçekler basamaklı bir pasta tünemiş bakmak ... ve böylece beyaz denizatı bir çift yok! Nasıl beyaz saten kurdele sarılı beyaz bir düğün pastası hakkında? Özellikle lüks saten yay ile tepesinde, hem çiftler ve misafirler için harika bir tadı bir hediye. Başka bir solgun ağırbaşlı pembe bir fısıltı ise bir sanatsal çift, pembe fuşya ve mavi canlı tonlar buzlu tabakaların bir kule vardır. Buzlanma "çiçek" ile eşleşen saf beyaz, ya da off-beyaz buzlanma çarpıcı - ama derin mavi bantlama ve sarı çiçek trim tam yığılmış hasır şapkalar gibi görünüyorsun tabakaların kule, unutulmaz.

Çiftleri "lovebirds," dans çiftler gerçek bir gelin ve damat (! Özellikle askeri çift seviyorum) görünümünü sonra modellenmiştir ve monogramlar bir avuç pasta kırpabilir: Kek yonca da kendi haline gelmiş. Tabii ki, damadın kek burada unutulmaya değil, ya: kırmızı Alabama bir "tee" bir golf topu "A" ve çikolata gofret-de-lis Fleur, çeşitli sonsuzdur. Bir pasta ... taze ortancaların başka, bir enginar ile tepesinde ve chevron düğün kıyafetleri ile mükemmel renk maç, bir kek kenarları boyunca Döşeme unutmayalım edilir. Cupcakes kuleleri buzlu çerezleri mantarı taşmasına için karanfil itibaren, favori düğün pastaları bizim rahat şal-up bu yıl, sadece burada her şeyi görürsünüz.
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_01.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_02.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_03.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_05.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_06.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_07.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_08.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_10.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_11.jpg
Best-Wedding-Cakes-at-Stylish-Eve-2013_12.jpg

Son düzenleme:
ben şu renkli çiçeklerle süslenmiş düğün pastalarını çok beğeniyorum.

X