Gebeliğe Hazırlık Düşük Sonrası Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen nerelerdeydin🥰

Evetttt ben bile doğurdum 🥰 o kadar uzun kayboldun bak.. Nasılsın, neler yapıyosun, oglus kocama olmustur 🥰
Bi ara üyeliğim kapatıldı😂😂 sonra yeni açtırdım derken hemen size baktım güzel haberlerinizle mutlu oldum oğlum 15 ayı geçti büyüdü şükür tam tahmin ettiğim gibi terminatör hiç yerinde durmuyor bir yandanda işe başladım bir aya geri izne ayrılacağım yazın çocuklarla takılmak için öyle şükür herkes çok güzel büyütmüş bebeklerini ❤️❤️

Bi ara üyeliğim kapatıldı😂😂 sonra yeni açtırdım derken hemen size baktım güzel haberlerinizle mutlu oldum oğlum 15 ayı geçti büyüdü şükür tam tahmin ettiğim gibi terminatör hiç yerinde durmuyor bir yandanda işe başladım bir aya geri izne ayrılacağım yazın çocuklarla takılmak için öyle şükür herkes çok güzel büyütmüş bebeklerini ❤️❤️
Masallahh masallahh 🧿 hareketlı bebek ıyıdır

Sohrab Sohrab sana ulaşmak istiyordum aklıma geliyordun bu aralar seni sormak istedim.🥰
Hatırladın mı beni?
Nasılsın bebişin olmuş sanırım çok sevindim☺️🥲💕

Sohrab Sohrab sana ulaşmak istiyordum aklıma geliyordun bu aralar seni sormak istedim.🥰
Hatırladın mı beni?
Nasılsın bebişin olmuş sanırım çok sevindim☺️🥲💕
Aşkolsun hatırlamaz olur muyum? 😊Ben burada sohbet ettıgım kımseyı unutmam 🫶🏻
Herkes coluk cocuga karıstı vakti yoktur buraya girmeye dıyordum hep 😊

Şaka gibi deil mi? Benım de bebişim oldu şükürler olsun 🩷🙏🏻

Aşkolsun hatırlamaz olur muyum? 😊Ben burada sohbet ettıgım kımseyı unutmam 🫶🏻
Herkes coluk cocuga karıstı vakti yoktur buraya girmeye dıyordum hep 😊

Şaka gibi deil mi? Benım de bebişim oldu şükürler olsun 🩷🙏🏻
Şükürler olsun canım ❤️
Allah bağışlasın sizlere sağlıklı,huzurlu mutlu bereketli bir ömrü olsun.🥰
Kızın olmuş çok duygulandım öğrenince🥲
Annelik nasıl gidiyor? Bebiş nasıl?

Şükürler olsun canım ❤️
Allah bağışlasın sizlere sağlıklı,huzurlu mutlu bereketli bir ömrü olsun.🥰
Kızın olmuş çok duygulandım öğrenince🥲
Annelik nasıl gidiyor? Bebiş nasıl?
Annelik bambaska birsey, cok yorucu cok zorlandım ama bambaska bir duygu, gözlerimin içine bakıp gülünce için eriyor 🩷şükürler olsun Rabbim nasip etti

Annelik bambaska birsey, cok yorucu cok zorlandım ama bambaska bir duygu, gözlerimin içine bakıp gülünce için eriyor 🩷şükürler olsun Rabbim nasip etti
Maşallah canım Allah'ım bağışlasın 💕
İsmini çok merak ettim ya ne adı prensesin?🥰

X