Düşük tehlikesi olanlar

ismimsiz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
39
15
24
Merhaba arkadaşlar 6+5 haftalık gebeğim kanamam oldu düşük tehlikem vardı düşük tehlikem devam ederken kalp atışlarını duydum doktorum bol bol dinlen bir daha ki ay ikili taramaya gel dedi ama içim içimi yiyor takmamaya çalışıyorum elimde değil eğer bebeğime bir şey olursa hissedermiyim neredeyse 24 saat uzanıyorum ilk bebeğim ve biraz geç oldu çok tedirginim. Progestan içiyorum 200 mg günde 3 kez ve bir kezde iğne oldum düşük tehlikesi olup bebeğini sağ Salim kucağına alan var mı :KK43: şuan kanamam yok sarımsı akıntım var

Benimde lekelenmelerim olduğu için gitmiştim doktora düşük riskim var maalesef yarım rahimli olduğum için. Ama bence dinlenmek ve ilaçları düzenli almak önemli. Zaten o bebeğimiz bize yazıldıysa inanın Rabbim kucağımıza almayı nasip eder. Bende fitil kullanıyorum birde progestan dex 25 göbekten vuruluyorum transfer öncesinden beri. Lekelenmelerim olduğu zaman progestanin 50 mg olanından 3 gün arayla iki ampul vurulmuştum kalçadan. Size hangi iğne yapılmıştı acaba? Lekenmelerim arada az az geliyor hala.

Bana hormon iğnesi yaptı doktor kese de kanama yok rahimde kanama yok dedi
Tamam o zaman önlemleri almışsınız zaten sıkıntı etmeyin bol bol dinlenin. Ayaklarınızı yukarı kaldırıp dinlenebilirsiniz lekelenme zaten kanama da yokmuş yavaş yavaş azalır.

X