Düşük tehlikesi, progestan...

Brave55

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2020
376
288
36
Daha once 3 dusuk yasadim benim korkum o yuzden aslinda....bir de kanda wbc degerim 19 cikti biraz yuksekmis yarun bir hematologa gorunecegim nasip olursa...Hepimiz saglikla kollarimiza alalim insallah🤲
Amim canim insallah dikkat et sonucu bizlede paylas kendine iyi bak😘

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 89 gün geçti.

Aharven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
2.016
2.297
32
Sen de dikkat et kendine...saglikla olsun insallah 🤲

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 104 gün geçti.

B-s-k-12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
36
6
27
Arkadaşlar ben Kasım'ın 2'sinde tüp bebek yaptırdım Bugün transferimin 20 günü iki kere test yaptım pozitif çıktı değerlerim �yi gidiyor dün kahverengi lekelenmem oldu sabah da doktoruma gittim muayene etmedi kan testi aldı Tekrar değerim diğer Teslime göre yüksek görünüyor iğne ve Progestan kullanmamı söyledi hala çok az çok az kahverengi lekeler oluyor Sizce bu normal mi yoksa düşük mü oluyor Çok korkuyorum az az da Kasıklarımda ağrı var bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim🙏
Canm ne oldu senin bende aynı durumdayım. 5. Haftam kese var ama bebek yok daha

Nurse99

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
282
181
Ben de şu an 6 haftalık hamileyim 4. Haftada öğrendik o zamandan beri de kahve lekelenmeler değişik siyaha yakın renkte pütürcükler olmaya devam ediyor. Progestan kan sulandırıcı ve haftada bir proluton vuruluyorum. Bilmiyorum düşük mü gerçekleşiyor yoksa kalp atışı yok da ilaçlarla mı duruyor hala rahimde çok kafam bulanık. Her lavaboya gidişimde kanamaya döndü mü diye endişeleniyorum. Keseyi gördük, yolk kesesini de ama kalp atışına daha 9 günümüz var beklemek çok zor ne olacağını bilemeden 😞
Nasılsınız son durumunuz nedir ?