Elektrikli Süpürgeler dyson dc33 origin mi philips marathon ultimate 9923 mu?

philipsin emiş gücü iyi temizliği kolay ama plastik kalitesi çok kötü. birkaç kez kullandıktan sonra sapı elimde kaldı 70 tl verip tekrar sap aldık. dysona birşey olduğunu duymadım hiç , yurtdışında özellikle evcil hayvanlı evlerde en çok kullanılan marka dyson

Evet gıttım dyson aldım. 1 ay içinde iade etme hakkım var. Ama şu an için memnunum yormadan temzlık yapıyor tek sorun şu ki biraz agır sankı kolu

Dyson kesinlikle almayın aldım bin pişmanım. Philips, rowenta, miele bin kat daha iyidir ve daha makul fiyata. Ne çekişi iyi ne de özellikleri. Taş devrinden kalma gibi... Satıcılara kanmayın aldım denedim almayın.

Dyson kesinlikle almayın aldım bin pişmanım. Philips, rowenta, miele bin kat daha iyidir ve daha makul fiyata. Ne çekişi iyi ne de özellikleri. Taş devrinden kalma gibi... Satıcılara kanmayın aldım denedim almayın.
Merhaba ben de bir kaç gün oldu marathon aldım ama dyson da aklım kaldı neden memnun kalmadınız acaba

Dyson satıcıların büyüttüğü bir marka. Ben yıllarca Kuzey Amerika'da yaşamış birisi olarak söylüyorum Dyson almayın! Zamanın teknolojisinden uzak bir süpürge. Ayrıca patent kullanım süresi dolduğundan diğer firmalar benzeri süpürgeleri üretmeye başladılar. Başlığında bir çekme ayarı var, kafasına göre aşağı hareket ediyor, kenar köşe süpürmek diğer süpürgeler kadar kolay değil. Süpürge başlığının duvar kenarını çekme kaabiliyeti sıfır üzerinden sıfır! Başarılı olan tek yanı toz dökme aparatı ama onu da diğer firmalar yine yapıyorlar hem de yarı fiyatına. Şimdiki aklım olsa o parayı bu süpürge bozuntusuna vereceğime gider başka bir ürün alırdım. Marathon almışssınız ve bence harika bir seçim yapmışssınız. Annemim toz torbalı Philips süpürgesi var ucuz olanlardan bundan daha kullanışlı herşeyiyle ki yeni marathonlar harika. Ben kimseye tavsiye etmiyorum Dyson almayın bence. Fikirler şahsi görüşümdür.

Ben de yorumlarda hep övgü okudum ve aldım.şu an kutusunu attığım için iade edemiyorum.ürün eski makinam gibi güçlü çekmiyor(ki 10 yıllık miele torbalı) bugün mecbur kullanacağız artık alışsam iyi olur dedim makinanın sap kısmı dönüyor ve oraya kolumun derisi sıkıştı baya bir morardı derisini kaldırdı.daha önce kullandığınız makina iyi değilse bu çok iyi gelebilir ama bir miele den sonra maalesef beklentimi hiç karşılamadı.Sonuç olarak bu fiyata satılıyorsa iyi makinadır yanılgısına düşmeyin derim.Diğer markaları da araştırın öyle karar verin

X