e-bebek com alısverıs sitesi benı sınır hastası etti

atinese

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2010
99
2
arkadaslar cok sınırlıyım sızlerle paylasıp dertlesmek ıstedım ogluma e-bebek.com dan cuma gunu ınternetten sıparıs verdım bıberon ve ogluma 3-4 tane oyuncak 3 gundur eve hapsoldum kargo beklıyorum gonderdık bugun gelcek dıolar yok yok annem hasta yanına gıdemıyorum geldı gelcek dıye az once esım aramıs cumartesı pzrtesı gelcek olan sımdıde salı oldu yanı yarında koca gun onları beklıycem 2 tane e-posta attım cvp yok o kadar sogudum kı aldıklarımdan nasılda hevesle beklıyordum bır daha asla bu sıteden alısverıs yapmıycam sıparıs verdıgımdede arayıp belırtmıstım bakın gec gondermeyın yoksa gıder magazanızdan alırım kendım dedım, yok hemen verıyorum korgoya dedıler, sızınde bılgınıze olsun dıye yazıyorum eger soyledıklerı gun gelseydı bugunde yurutec sıparıs etcektım ama o kadar soguttular kı yordular benı resmen :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

ben kaç kere alışveriş yaptım 2 gün sonra geldi hep güvendiğim birsiteydi dikkat etmek lazım demekki

canım sen cuma günü sipariş vermişsin aynı şehir bile olsa bazen aksayabiliyo. o siparişi muhtemelen pazartesi işleme almışlardır. bugün yada yarın gelir diye düşünüyorum. 3 iş günü oluyo internet alışverişlerinin teslimat süresi genelde. bende civciv bebeden sipariş etmiştim evden çıkamadığım için hemde 10 kalem malzeme. 2 gün sonra geldi. birde bebefixten sipariş etmiştim. hemde yatak otokoltuğu bebek arabası 8 günde geldi. yani sıkma canını olabiliyo. sonuçta gelicek. biz anneler biraz sabırsız oluyoruz malesef...

Arkadaslar az once geldı kargo elıme gectı şükür ama sevıncım kursagımda kaldı,verdıgım sipariş cam bıberondu kutudan polikarbonat biberon cıktı ben mı yanlıs gordum dıye siteye gırıp baktım tekrar özellıklerınde ısıya dayanıklı cam biberon yazıyor ozellıkle cam ıstıyordum evdekıler zaten polikarbonat:kızgın: bu sanal alısverıs benım elımde patladı anlayacagınız. bana 3 gun sonra 4 gun sonra deseler ınanın hıc sorun degıl ama cumartesı elınıze gecer dedıler tum gun eve kapandım havada cok guzeldı dısarıya cıkaramadım cocugu dıe uzuldum, dun oyle yıne tum gunum beklemekle gectı cunku kargo sırketını aradım servıse cıktı gelıcek dedıler, sonra tekrar aradık gelmeyınce benım koli yanlıs yere gıtmıs salı gelcek dedıler, yanı her ıkı tarafında hatası oldu. Buyuk Bır Sanssızlık Oldu Benım İçin:çok üzgünüm:

bende hepsiburadadan oğlumun doğumgünü için hediye almıştım.
özelliklede belirttim doğumgünü için diye.daha iki hafta vardı.
gelemedi birtürlü,doğumgünü geldi geçti,iptal ettim tabi.
beklesem belki bir sonraki doğumgününe yetişirdi.
internetten alışverişte böyle şeyler olabiliyor,
insan çok sinir oluyor o ayrı tabi.

2 yıldır bebek arabası da dahil bir çok şey aldım e bebekten ve hiç sıkıntı yaşamadım,saat 16 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya veriliyor yani cuma günü saat 4 ten önce verdiyseniz siparişi aynı gün kargoya vermişlerdir,kargoya verdikten sonra artık sizin muhattabınız e bebek mağazası değil ups kargodur,sipariş takip sayfanızdan kargo takip numaranızı alıp ups kargoyu arasaydınız cumartesi elinize ulaşmış olurdu. ayrıca zaten pazar günü hiç bir kargo şirketi teslimat yapmaz neden 3 gün evde beklediniz anlamadım :) kısaca siparişinizin geç gelmesinin sebebi e bebek mağazası değil benim de bazen sinirlerimi oynatan UPS KARGO.

eğer siparişinizden eminseniz ve size yanlış ürün göndermişlerse ki ben geçmiş siparişlerinizden tekrar kontrol etmenizi tavsiye ederim,arayıp müşteri hizmetlerinden hatanın düzeltilmesini rica edebilirsiniz,hemen değişim yapacaklardır.

hmm bende hepsiburada.com dan hep alisveris yapiyorum ama çok memnunum

e-bebek benide magdur etmisti. siparisim geç geldi kafayi yedim

hepsi burada comdan iki kere bende sorun yaşadım bunun için iptal ettim ürünleri ama e bebekten oğluma oto koltuğu aldım siparişimin ertesi günü geldi sanırım cuma günü sipariş verdiin için yada o anda ellerinde o ürün olmadığı için gecimiş bu durumlar sinir bozucu oluyo ama güvenilebilecek ender sitelerden die düşünüyorum

e bebekten ben de alışveriş yaptım ama hiç bir sorunla karşılaşmadım

Konu tüketici şikayetleri başlığına taşınmıştır..Lütfen konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım..

Artık eskisi gibi e-bebek maalesef. Hiç profesyonel değiller. Beni kaç gündür mağdur ettiler. Bir sorun olduğunda muhatap bulamazsınız. Sitelerinde bize ulaşın linki çalışmıyor. Yazıyorsunuz mesajınızı gönderirken hata mesajı alıyorsunuz. Facebook üzerinden yazıyorsunuz tam 3 gündür geri dönüş yapacağız kısa sürede diyor ama kimsenin dönüş yaptığı yok. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz telefonu uğraşmamak için yüzünüze kapatıyorlar. 360tl lik alışverişim ne elime ulaştı ne de geri iadesi yapıldı. Halen bekliyorum biri cevap versin diye ama yok maalesef. Sanırım 360tl gitti :KK43:
Bir daha asla ve asla e-bebekten alışveriş yapmam. Bir sorun olduğunda karşınızda muhatap bulamadığınız yerlere güvenmeyin derim.

X