Efe'nin annesi

G

gonulefe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gonulefe
merhabalar arkadaşlar;8 aylık doğmuş bi bebeğim var gerçi şimdilik delikanlı olma yolunda 18 aylık ama olsun hala bebeğim...çok güzel sorunsuz bir hamileleik geçirdim çünkü yanımda müthiş iyi bir ekip vardı..prof.dr. engin oral ve muayanehane ekibi gülay ve hatice hemşire..sizlere ne kadar çok teşekkür etsemde azdır.en zor zamanlarımda bile sesinizle güç verdiniz bana .iyiki varsınız ve iyiki buluştuk..zaten herkese bahsediyorum mükemmel bir doktor.sanki sihirli bi değneği var koca sezaryandan sonra gözümü açar açmaz hemen ayağa kaltım.dr. beni kontrole geldiğinde onu ayakta karşıladım çünkü bu onun eseriydi.minik yavrumda sayesinde çok güzel bakıldı.hocam sen benim canımdan bi cana oğluma ilk dokunansın ya işte o yüzden benim canım doktorumsun...bu kadar hastane fobisine rağmen.tek şikayetim ve rahatsızlığım elden narkoz almaktı ve halada aklıma geldikçe çok korkuyorum...:gitmearadan daha çok yaptığı işle anılan insanlar çok ama çok nadirdir işte prof.dr engin oral da bu özel insanlardan..gecenin bi yarısı aradığımızda tüm işini gücünü bırakıp belki çok vazgeçilemez anlarından birindey di ama hiç birşeyi gözü görmemişti ve ameliyathanenin kapısından gelip usulca elimi tuttu ve ben geldim sakın korkma dedei derin bi uyku sonrası yepyeni bi yaşama geçtim artık bebeğim karnımda değil kucağımdaydı..saolun hocam önce allaha sonra size minnettarımmm...sevgiyle kalın.vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…