Efexor xr kullananlar?

Baska ilaclarda var ben suan fonksera kullaniyorum bir yan etkisi yok
Sıkıldım canım ilaçlar da yüzyüzde 100 iyi hal vermiyor. Doktorda zaten fayda / zarar ilişkisine bakıyoruz dedi. Zararı faydadan çoksa yapcak bişi yok. Vucudum sivilce kApladı, adetlerim bozuldu, şikayetlerim düzelmedi, fiziksel yan etkileri geçmedi. derdimiz birdi 5 oldu. Günlük hayatımı idame edebiliyorum ilaçsız. Ömür geçer bütün ilaçları denemeye kalksam. 1 yıl olmuş ilaç deneye deneyr. Ailemi çocuğumu ihmal ettim bu dönemde, sosyal hayat kAlmadı. Böyle iyiyim günden güne de iyi olacağım.

Sıkıldım canım ilaçlar da yüzyüzde 100 iyi hal vermiyor. Doktorda zaten fayda / zarar ilişkisine bakıyoruz dedi. Zararı faydadan çoksa yapcak bişi yok. Vucudum sivilce kApladı, adetlerim bozuldu, şikayetlerim düzelmedi, fiziksel yan etkileri geçmedi. derdimiz birdi 5 oldu. Günlük hayatımı idame edebiliyorum ilaçsız. Ömür geçer bütün ilaçları denemeye kalksam. 1 yıl olmuş ilaç deneye deneyr. Ailemi çocuğumu ihmal ettim bu dönemde, sosyal hayat kAlmadı. Böyle iyiyim günden güne de iyi olacağım.
Tamam canim sen bilirsin 😊

Sanırım doktorda bu yüzden bırakalım dedi. 37.5 mg da bile böyle kötüleştim. Bi de bu 4. İlaç denediğim ilk defa içim boşalmış gibi tuhaf Hissettim. Öleceksin deseler öleyim nolCak modundaydım. Şimdi azaltıyorum ilacı, yeşil reçeteli sakinleştiricim var ondan minik minik alıyorum. Umarım arınırım kısa sürede. Siz baya uzun kullanmışsınız😳😳
Migren var bende ve bedenimi çok dinliyorum hastalık korkusu vs. Terapi alacağım.
Efexor bırakmak istiyorum bende

X