Efsun form detox çayı kullananlar

Eda656

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
389
387
28
Arkadaşlar kilo problemim var. Aslında aşırı yemek yemiyorum fakat metabolizmam aşırı yavaş. Bunun için bir çok kür denedim ama maalesef başarılı olamadım. Benim problemim kilo sorununun üzerine düştükçe daha çok alıyorum. Durduk yere tatlı yemek istiyorum. Normalinde de tatlıyı çok sevmem ama kilo vermem gerek diye takıntı yaptığım zamanlarda gece bile uyanıp bir şeyler yiyiyorum çikolata tarzı. 10-15 kilo kadar fazlam var. Efsun form çayını duydum biraz araştırdım da ama tam emin olamıyorum. Daha önce kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ben çayı dün aldım ve kullanmaya başladım. Sanırım pek fazla bilen yok. Ama en azından daha sonra merak edenler için buraya haftalık olarak durumumu yazacağım. Bugün ikinci günüm ve midemi çok dolu gibi hissediyorum. Belki de psikolojik olarak böyle hissediyorum şuan bilmiyorum ama sonuçları yazarım buraya

Bende senin gibiyim. Kiloyu kafama takip diyete baslicam dedikce canim daha cok tatli istiyor. Cayi daha once hic duymadim. Seni takipteyim faydasını gorursen yaz lütfen

Bende ne zaman ki diyete gitmek istesem aklıma hiç gelmeyen şeyler istiyor canım kendimi durduramıyorum ya da normalinde gerçekten çikolata falan yemem durup duruken aklıma çikolata falan geliyor. Çayı 3 gündür kullanıyorum şuan için iyi gidiyor gibi tokluk hissi var ve su içirtiyor sürekli ağzım kuruyor. İnşallah faydası olur. Ben her hafta mutlaka yazarım durumu eğer işe yararsa sende denersin

Daha yeni olduğu için yanlış yönlendirmek istemem. 1 hafta sonunda kilo verimi var mı yazarım eğer birazcık bile vermiş olursam bir umut var demektir. 2. Haftanın sonunda daha net bir şey söylerim

Gerçekten mi. Neden acaba ilk günlerde nasıl bir etki olmuştu?

X