Kontakt Lens Ela veya Açık Kahverengi Haresiz Doğal Görünümlü Lens ?

Re_naissance

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2014
14
0
Merhaba,
Daha önce Rainbow Giallo Lens kullanıyordum.
Başlarda bal rengi zamanla ise açık kahve rengini aldı ve kimse dibime girse de lens olduğunu anlayamıyordu.Ancak 2014 sonrası üretimi gözümde yılan gibi durdu ve çok yapmacık ... Beyaz tenli, siyah saçlıyım. Gözüm orta kahve. Göz Rengimi birkaç ton açıp, ifademi yumuşatacak mümkün olduğu kadar doğal duran bir lens arıyorum. Fiyatı hiç önemli değil doğal dursun, rahat olsun yeter. Önerilerinizi bekliyorum

Bu arada ekleyeyim doğal durmasını istediğim için : haresiz, pupil boşluğu ve göz çapı büyük olmayan lensler bakıyorum, çok açık olmayan bal rengi hafif ela ya da açık kahverengi olabilir.

Merhaba,
Daha önce Rainbow Giallo Lens kullanıyordum.
Başlarda bal rengi zamanla ise açık kahve rengini aldı ve kimse dibime girse de lens olduğunu anlayamıyordu.Ancak 2014 sonrası üretimi gözümde yılan gibi durdu ve çok yapmacık ... Beyaz tenli, siyah saçlıyım. Gözüm orta kahve. Göz Rengimi birkaç ton açıp, ifademi yumuşatacak mümkün olduğu kadar doğal duran bir lens arıyorum. Fiyatı hiç önemli değil doğal dursun, rahat olsun yeter. Önerilerinizi bekliyorum
Şimdi kalıcı göz rengi var lazerle göz rengi açılıyor lense son

X