Emerken sürekli genzine kaçıyor

M i h r a

Güçlüyüm ama kalbim hassas.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
2.016
4.430
Kızlar merhaba, oğlum 6 buçuk aylık ve her emmede sürekli 2,3 defa genzine kaçırıyor sütü. Son 1 aydır var bu geçer diye düşündüm ama devam ediyor. Memeye geldiği gibi uyukluyor ve uyuyarak emiyor acaba ondan mı diye düşündüm ama aktif emiyor agzında gevelemiyor yani. Yada hızlı hızlu mı emiyor kaçıyo yutmayı unutuyor. Emzirirken boğazına kaçmasının nasıl önüne geçebilirim öneriniz var mı

Kafa kısmını biraz yuksekte tutup emzirin. Süt tazyikli geliyorsa da öyle olur. Bunun icin emzirme pozisyonları var.

Benim yegenim uyurken biberonu veriyordu agzina sok olmuştum ilk gordugumde ,bir sey olmaz demisti hala unutamiyorum

Ya benim hep tazyikli emse bitirse bile sıkıuom mesela hala tazyiklo geliyo meme yapisından diye düşünüyorum.
Memeyi tam boşaltamıyor mu acaba bilemedim canım yada maşallah sütün boldur yetiyordur kuzuya 🤤

Memeyi tam boşaltamıyor mu acaba bilemedim canım yada maşallah sütün boldur yetiyordur kuzuya 🤤
Ya bosaltıyo çünkü bıraksan ağzından çıkarmaz memyi 🤣 Işte bolluktan olamaz dediğim gibi çok uzun emdikten sonra da böyle. Meme yapısından bence.

Merhaba nasıl çözüm buldunuz benim bebeğimde öyle 2haftalık aklım çıkıyor sağıp biberonla verdim onda da öyle yaa

X