Saç Uzatma Yöntemleri En çok olumlu sonuç alınan yöntem ?

Saç uzatmada en etkli yöntem

• Turp suyu

OY: 50 40,0%
  • Entele bitkisi

OY: 10 8,0%
  • Bitkisel yağ formulleri

OY: 32 25,6%
  • Diğer önerdiğiniz seçenek...

OY: 33 26,4%

• Ankete Katılan
    125
Kızlar bu turp kırmızı turplu beyaz turpmu sıyahh turpmuuuu:sinifsinif:

benim bi sorum olucaktı.
ben bu yağları denedim kullandım 5-6 kez belkide daha fazla oolmustur.
bi fayda göremedim ama saçlarımı yumusak yapıp yıpranmasını engelledi yıpranmalara iyi geliyor
ama ben saçımın uzamasını istiyorum
suan bildiğimiz gibi ekim ayındayız
ve ben saçlarımın temmuza kadar belime gelmesini istiyorum
bu turplu suyu geçen yıl kullandım ve iyi sonuclar aldım suanda kullanıyorum
ama bi sonuc göremedim annem daha mevsimi değil turplar ii değildir diyor
ondan olabilir mi?
Bir de turp mevsiminde laıp kullanmaya başlasam temmuza kadar belime kadar getirebilirmiyim şuan
saçlarımın en uc noktası tam sütyenimin başlangıc noktasında:)
cvp larsanız cok sevinirm..

kizlar turplu suyu deneyeli tam 3 hafta oldu 3 santime yakin bi uzama var cok mutluyum 1 ay önce kestirmistim saclarimi simdi azda olsa belli uzadigi iyice belli olmasi icin 10 santim uzamasi lazim sabir lazim uzun saclarla kalin

CNM BENDE BIRAZ SONRA YAPCAM ILK SEANSI INSALLAH FAYDALI OLUR ÇOK ISTIYORUM SACLARIMIN UZAMASINI ALLAHIM NE OLUR YARDIM ET:Saruboceq:

kizlar turplu suyu deneyeli tam 3 hafta oldu 3 santime yakin bi uzama var cok mutluyum 1 ay önce kestirmistim saclarimi simdi azda olsa belli uzadigi iyice belli olmasi icin 10 santim uzamasi lazim sabir lazim uzun saclarla kalin

CANIM SON DURUM NE YAZARMISIN BE N TURP SUYUNUN ICINE YUMURTANIN SARISINI KARISTIRIP AZCIKTA Z.YAGI KOYCAM SEN NASIL HAZIRLAMISTIN LUTFEN YAZARMISIN ÖPTUMkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ben turplu suyun ilk bir kaç kez kullanımda saçı döktüğünü duymuştum.kullanan arkadaşlar bu doğrumu.bide çam terebenten diye bişey varmış onu sadece şampuana katarak kullansak yeterli olur mu lütfen kullanan arkadaşlar cevap yazsın bekliyorum.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

KesinlikLe enteLe 1 Haftada 3 Cm uzama oLuyor ve deneyen arkadaslarımızda kesinlikle sonuç aynı oLdu ben işe yaramadı diyenelere inanmıyorum acıkcası

walla ilk ben turplu su yaptım 5 ay süper olmuştu kuaförüm bana her ay sana imamamıyorum derdi ama kokusu yzünden bıraktım yoksa asla bırakacagım bir kür asla olmazzz
tek başına hint yagını kullandım oda acayip bir uzama yaptı onundanda çok memlun kaldım
şimdi ise sinemaki kürünü uyguluyorum 4 uygulamam uzadı gibi sankii çok eminde degilim

Arkadaşlar konuların çoğunu okudum ancak kararsız kaldım. Populer konulaın çoğunda ise sayfa sayıları okunamayacak sayılara ulaşmış Bu nedenle anket konusu açmak ve sonuçları gömek daha akıllıca geldi.
Anketimizdeki seçeneklerden farklı söleyeceklerinizde varsa yorumlarınızı bekliorum

başka şeçenekde sunsaydın ya mesele sinemakili kür :S şu muskatlı olan şey :S:kedi:

kizlar ben sarimsakli sampuani bir kez denedim baska deneyemedim kokusu agir geldi deneyen ve sonuc alan varsa yazsin lütfen

Ben deniYordumm ama kokusunda doLayı bıRakmak zorunda kaLdım aMa Tekrardan başLıycam çünkü eTkisi oLmuşTu az uzaTTıı bide yeNi saÇ çıkardıı vaLa yaa :ecrin_bebek::CüvCüv:

içinde yumurta olan hiç bi kürü yapamıyorum bn
sinemaki yaptım 5 kez o iyi geldi
şimdide anneanne formülü yapıcam ,

canim ben en cok turplu suyu etkili buldum ben sahsen onu deniyorum 1 haftayi gecti ve uzadigini hissettim

Konu çok eskide kalmış ama canım ya seni bulmam lazım he yerde anneannemin formülü yazıp durmuşsun bulamadım 1 saat aradım bana anlatırsan çok sevinirim saçlarım çok seyrek uzamıyor :KK43:

X