En Doğal Ürünler Forever Life ürünleri

Fons

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2013
1
0
34
Merhaba Arkadaşlar hepimiz cilt bakımı kişisel bakım ve makyaj ürünlerinde en iyi ürünleri seçmek konusunda titiz. Güzelleşelim derken sağlığımızdan ve olan güzelliğimizden olmak istemeyiz :)

Kozmetik, cilt ve kişisel bakım ürünlerinde sadece aloa vera kullanan bir marka forever life ve diğer kimyasal ürünler gibi gece yatarken silmek zorunda bile değilsiniz. Çünkü %100 bitkisel. Makyaj yaparken aynı zamanda cildinizi besliyorsunuz ve bunu kesinlikle hissedebiliyorsunuz.

Burada amacım ürün satmak değil.. Çünkü bu ürünleri kendinizde kolaylıkla alabilirsiniz. Sadece bilinçli yaşama insanları alıştırmayı hedef almış bir markadan sizinde bilginiz olsun istiyorum..

Markanın ürünlerini kendimde kullanıyorum. Ve diğer makyaj malzemelerinin oluşturduğu yüzümde bir kalıp varmış hissini hiç yaşamıyorum.. Eğer sitesinden araştırırsanız resimlerde ürünlerin renklerinin bile farklı olduğunu göreceksiniz. PArlak renkler yoktur.. Hepsi mattır çünkü doğaldır.

Cilt bakım ürünleri, şampuanları ve bir çok ürünü bulunmakta ben henüz yeni üye olup ürünlerini kullanmaya başladım ve kısa zamanda çok byük farkları hissedebildim.. Tabi benim anlatmamla olmaz. Bir çok ilde seminerler verip ürünlerini tanıtan bir firma gidin dinleyin eminim ikna olacaksınızdır. (Şahsen ben çok zor ikna olan biriyim beni ettiler )

Satış yaparakta para kazanabilirsiniz, sizde üyeler toplayabilirsiniz onların satışından para kazanabilirsiniz. Ama sadece üye olup kendi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.. Ama tavsiyem lütfen gidin seminerlerini dinleyin . Seminere para vermek yada üye olmak zorunda değilsiniz. Gidin ve size anlatmalarını isteyin. Sizi güler yüzle karşılayacaklarından emin olabilirsiniz. Sertifikalarını görün derim.

Sağlık herşeyden tüm güzelliklerden bile önce gelir. Bir yerden bilinçlenmeye başlamak gerekiyor.

Ürünler hakkında bilgi almak için yada ilinizde ki seminer adreslerini öğrenmek için yardımcı olabilirim. Dediğim gibi yeni üyesiyim fakat gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim..

Merak ettikleriniz olursa 0536 779 72 29 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. İsmim Bihter. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.. Hepinize sağlık güzellik ve ışık dolu günler ...

X