Güneş Gözlükleri En iyi 10 güneş gözlüğü markası

hepsi güzel markalar verdiğin paraya da değer ama yinede insan o kadar parayı bi gözlüğe veremiyor

valla nasıl ki ayakkabıda konfora önem veriyorsak gözlükte de kaliteye önem vermeliyiz. pazarlarda satılan saçma sapan gözlükler mide bulantısı, baş dönmesi yapabiliyor. uzun vadede de göze kalıcı zarar veriyor...

ucuza marka güneş gözlüğü alabileceğim yer var mı? online da olabilir, yardım lütfen, yaz yaklaştı :)))

Kizlar illa listedeki markalari alacaksiniz diye birsey yok , optikcilerde uygun fiyata bir suru secenek bulabilirsiniz.Nasilki kiyafet alisverisini herkes Diordan ,Gucciden degilde ornek Zaradan, Mangodan yapiyorsa gozluktede bu sekilde.

Ray-ban iki tane güneş gözlüğüm var ikiside rayban..değişmem..dior gucci gozlukleride çok hoş ama benim yüzüm kuçük olduğundan kocaman durmuştu bende

Mıchael Kors gözlük aldım..Aynalı camları vardı kılıfından başka yer koymadığım halde plajda bile kullanmadım kaplamaları soyuldu..Çöpe gitti o kadar param..şirket garantiye de almadı defalarca yazdım mıchale kors'a ama yeni cam taktırdım para verip aldığım optikçide o da rezalet oldu...Çöp resmen çöp.. :KK61:

Doğan optikten sakın alma paranı alırlar sorumluluk kabul etmezler paran çöpe gider sakın alışveriş yapmasın kimse

Kizlar illa listedeki markalari alacaksiniz diye birsey yok , optikcilerde uygun fiyata bir suru secenek bulabilirsiniz.Nasilki kiyafet alisverisini herkes Diordan ,Gucciden degilde ornek Zaradan, Mangodan yapiyorsa gozluktede bu sekilde.
Doğan Optikten almayın sakın bu markaları paranız çöpe gider hemde az paralardan bahsetmiyorum. Direk sizi suçluyorlar bana göre çok sahtekar bir firma dolandırılmayın!

Tom Ford da harika. Gözlük modelleri kalitesi süper. Fiyat olarak evet gerçekten pahalı ama imkanım olsa vallahi acımam alırım

X