Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu En mobilya markası hangisi?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Matmazel97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
7
0
27
Antalya da yaşıyorum yeni evleneceğim koltuk takımı alacağım doğtaş ta bir koltuk takımı beğendim ama alıp almamak konusunda emin değilim doğtaş kullan varsa yorum yapabilir mi kalitesi falan nasıl ? ya da Antalya da önerebileceği mobilya firması var mı?

Antalyada değilim ama.. bellona aldım koltuk takımı yatak odası herşey çok memnunum 😍

Yatak odası ve ünite masa aldım ben dogtastan . Yatak odam tasinmada yiprandı .zaten suntaymis . Ünitenin masanın da kenarları asinmis soyulmuş hep .

Yatak odası ve ünite masa aldım ben dogtastan . Yatak odam tasinmada yiprandı .zaten suntaymis . Ünitenin masanın da kenarları asinmis soyulmuş hep .
Evet ya maalesef internette hep böyle şikayetler gördüm ondan çok kararsız kaldım. Bir çok firmaya göre de fiyatları pahalı, o kadar para verip kötü bir şey almak istemiyorum.

Bir yatak odasına 9 milyar verdim 3 yıl önce varın siz düşünün . Üniteler masa aynı sekilde. Bir tasinmada yiprandigini hemen gosterdi . Kavlidem taşındı onunki istikbaldi sapasağlam olduğu gibi duruyo ne yıpranma ne bir şey .

İstikbali çok duydum bu gidişle doğtaş tan vazgeçeceğim gibi ama modelleri çok şık dizayn konusunda gerçekten iyi doğtaş ama galiba kalite konusunda kötü

X