En yakın arkadaşım sürekli fotoğraf çekilmek istiyor

Makyajsizim, çekme lütfen de:)
Ay ben de hiç sevmem zırt pırt foto çeken insanı da, alt tarafı selfiesini sosyal medyada on kere paylasani da. Benim bir arkadasim da çok sever resim çekmeyi. Bazen sadece foto çekmek için bizle buluştuğunu düşünüyorum. Cunku mesela iş çıkışı gelir. Oturulur, sarilinir, edilir, daha iki cümle kurmadan 'aaa foto cekinelim' der. İyi cekinelim ama ben dünyanın öte ucuna gitsem 'buradaydim' fotosu çekerim beş dakkada biter isim. Çektik, hatıra, tamam işte. Ama onunlayken tonla Foto çekilir. Cektiklerine bakar, sonra tekrar ceker. Artık yüzünüz düşünce falan bırakır. Sonra zaten fazla kalmaz, erkenden evine gider . O gidince sosyal medyasına bir bakarsin attığı fotoğrafta sen pamuk prenses tenli, pespembe yanaklı, büyük parlak gözlü, kendinden başka bir seye benzeyen bir kadınsın 😅
Kendini Seda Sayan'ın profilindeki acun gibi hissedersinEki Görüntüle 3411302
😂😂😂 ya ben hem sevmiyorum çekilmeyi hem de yani sıradan bi kafe hani kalmadı artık öyle sürekli her yerde fotoğraf çekip paylaşmak farklı bi yere gitmiş olsak tamam dicem zaten.

En yakın arkadaşım sürekli benimle selfie yapıp story atmak istiyor ama bana saçma geliyor normal bi kafeye gidiyoruz hani farklı bi yer olsa tamam ama normal bi kafe yani ben istemiyorum ve bunun farkında aslında storyleri herkese gizleyip ona açıyorum bi tek öyle paylaşıyorum. Bayadır görüşmüyordum bu yüzden yarın görüşücez yine paylaşmak isticek ne bahane bulsam sizce?
Ya da bu sorunu nasıl çözebilirim?
bide oturuyorsunuz bir yerde biri telefonu çıkartıp poz verin diyor iyi hadi tamam poz verdik,biz sıra sıra şempazeye,lognes canavarına benzerken kendisi peri padişahının kızı gibi çıkıyor,bizim azımız yüzümüz yamulmuş kendisi yaradılış harikası,çok sevmediğim gıcık bir arkadaşım var,boyu 1.57 kilosu,70 civarı,bi fotoğrafımız var ısrarla kaldırmıyor her yerde 2 ayda bir paylaşıyor,benim boyum 178 ama ondan kısayım,ben 58 kilo civarıyım ama onun iki katıyım,mesela burnum iyidir hani çirkin değildir hafif yukarı doğru ama fotoğrafta ağzıma girmiş resmen 😂😂😂 yapmayın şu hareketleri valla bak olmuyor,bende aynen kimseyle fotoğraf çekinmek istemiyorum bide sormadan sağdan soldan geçen tipler var çıkartıp telefonu çocuğunu çekiyor etrafı çekiyor ama belki biz senin videonda,fotoğrafında olmak istemiyoruzdur,bunada sinir oluyorum,çok haklısınız bencede.

bide oturuyorsunuz bir yerde biri telefonu çıkartıp poz verin diyor iyi hadi tamam poz verdik,biz sıra sıra şempazeye,lognes canavarına benzerken kendisi peri padişahının kızı gibi çıkıyor,bizim azımız yüzümüz yamulmuş kendisi yaradılış harikası,çok sevmediğim gıcık bir arkadaşım var,boyu 1.57 kilosu,70 civarı,bi fotoğrafımız var ısrarla kaldırmıyor her yerde 2 ayda bir paylaşıyor,benim boyum 178 ama ondan kısayım,ben 58 kilo civarıyım ama onun iki katıyım,mesela burnum iyidir hani çirkin değildir hafif yukarı doğru ama fotoğrafta ağzıma girmiş resmen 😂😂😂 yapmayın şu hareketleri valla bak olmuyor,bende aynen kimseyle fotoğraf çekinmek istemiyorum bide sormadan sağdan soldan geçen tipler var çıkartıp telefonu çocuğunu çekiyor etrafı çekiyor ama belki biz senin videonda,fotoğrafında olmak istemiyoruzdur,bunada sinir oluyorum,çok haklısınız bencede.
Ay beni anladınız ne güzel çok sevindim. Aynen böyle bizim durumda. Net olarak söylicem bugün çekilelim derse

X