endometriozis ve bir hamilelik hikayesi

Rabbim hiç birimizi bu zorlu yollarda uğraştırmasın.Ne zorluklarla evlat sahibi olmuş hikayenin kahramanı.Azmine ve dayanıklılığına hayran olmamak mümkün değil.Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın ben ve benim gibi tüm isteyen arkadaşlarımızı tez zamanda bebeklerine kavuştursun. :ecrin_bebek: :Saruboceq:ınsan böyle hikayeleri okuyunca evlat sahibi olup kıymetini bilmeyenlere daha bir kızıyor.Çok fena oldum çok mafoldumben

Etkileyici bi hikaye, ağlamamak için kendimi zor tuttum işyerinde. bende de endometriyozis var ve aynı yollardan geçiyorum inşallah benim ve eşim için de sonu güzel olur...

cnm tuo bebek yaptırmadım zaten dıger tedavı yontemlerıde sımdılık cevapsız kaldı. beklıyorum bakalım nasipte ne varsa onu yaşıcaz

allah yardımcın olsun ben 2 yıllık evliyim devamlı tüp deniyorum kesintisiz yapılacak dedi doktorlar bu ikincii bakalım.

allah yardımcın olsun ben 2 yıllık evliyim devamlı tüp deniyorum kesintisiz yapılacak dedi doktorlar bu ikincii bakalım.

ne mutlu cnm sana rabbım tez zamanda cok bekletmeden kavustursun ınsallah. benım ımkanım suan uygun degılk maalesef

sende sorun neydı

ne mutlu cnm sana rabbım tez zamanda cok bekletmeden kavustursun ınsallah. benım ımkanım suan uygun degılk maalesef

sende sorun neydı

endometriozis var +rezervim ameliyattan sonra iyice azaldı+eşimdede morfoloji düşüklüğü var.ankara başkent hastanesine gidiyorum.sırf bu yüzden çalışıyorum kendi paramla ödüyorum tüp bebeği.inşallah rabbim sana bana ve tüm isteyenlere tez zamanda versin yavrularımızı

Bende endometriozisim 6 aydir dogal yoldan gebe kalmaya çalışıyorum ama olmuyor..aklımda hep bu olaylar var..bende hikayeni aglayarak okudum.ne kadar çok mücadele vermişsiniz..ben bu kadar mücadele edebilirmiyim bilmiyorumsu.an 30 yaşındayım yakinda hamile kalabilmek icin herşeyi okuyorum.tıp..kocakari besinleri ne varsa kullanıyorum..umarim hamile kalırım...cocuk isteyen ve o cocuklara bakabilecek durumda olan herkesin dileği insallah kabul olur..burası bana aileme bile içimi doyasıya dokemedigim ama burda ozgurce üzüntümü paylaştığım bir yer oldu..herkese sevgiler

X