ERA testi ile hamile kaldim

Ngs diyosun yani. Genetik tarama. Su an yeni yontemler cok, era, cd56,lazerle cizik atma,prp,embriyo yapistirma,bicok yontem var. Sen bilirsin🤗🤷🏼 ins pozitifi alirsin bu sefer canim.
Era yaptırdığınızda haber ederseniz çok sevinirim o söylediğiniz yöntemlerin hepsini yaptık😣era hariç . Siz Ankara’da mısınız . Era yı bizde yaptıracaktık ama yorumlarda kesinlik arz etmiyor falan yazmışlar 3. 5. Gün kabul eder çıkmış birinin ki e zaten bu uygulanıyor öyle sonuç çıkarsa ne olacak ucuz da değil ki sonuç ne olursa olsun yapalım desek .850 euro . Sizden haber beklerim inşallah sizin için de en iyisi olur . 🥰

Era yaptırdığınızda haber ederseniz çok sevinirim o söylediğiniz yöntemlerin hepsini yaptık😣era hariç . Siz Ankara’da mısınız . Era yı bizde yaptıracaktık ama yorumlarda kesinlik arz etmiyor falan yazmışlar 3. 5. Gün kabul eder çıkmış birinin ki e zaten bu uygulanıyor öyle sonuç çıkarsa ne olacak ucuz da değil ki sonuç ne olursa olsun yapalım desek .850 euro . Sizden haber beklerim inşallah sizin için de en iyisi olur . 🥰
Tamam canim. Yazarim buraya🤗

Kızlar merhaba ben era testi yaptırmıştım sonucum bugün geldi. Late reseptive çıktı sanırım biopsi alınan zamandan 12 saat önce yapılması önerilir diyor raporda. Biopsi öğlen 12 de alınmıştı. Gece 12 de transfer olması gibi bir durum olabilir mi sizce?

Kızlar merhaba ben era testi yaptırmıştım sonucum bugün geldi. Late reseptive çıktı sanırım biopsi alınan zamandan 12 saat önce yapılması önerilir diyor raporda. Biopsi öğlen 12 de alınmıştı. Gece 12 de transfer olması gibi bir durum olabilir mi sizce?
Canim hayirli ugurlu olsun tedavin. Sorunun tespit edilmiş olması çok iyi olmuş. Sen nerede yaptırmıstin?

Buraya not düsecegimi söylemiştim.. 🤗
3 negatif denemem vardi, 5aa kalitede embriyonun tutmadığı.(hicbir sorun yokken)4.tedavim için bahçecidedeki dr'um Era testini önerdi. Bir ay transfer ilaclariyla takibe gittim, ve parca alindi. Alinan parça ispanyaya gönderildi.Yaklasik 1 ay kadar bir surede sonuç çikti. Ve transfer süresinde yarim gün kayma olduğu tespit edildi. Transferimde Era süresine göre gerçeklesti(132.saatte)
Ve şu an hamileyimmm💃🏼😍🤗 İyiki yaptirmisim!!!
%100 güvenilirliği olan bir test olduğunu düşünüyorum..

3 negatif denemem vardi, 5aa kalitede embriyonun tutmadığı.(hicbir sorun yokken)4.tedavim için bahçecidedeki dr'um Era testini önerdi. Bir ay transfer ilaclariyla takibe gittim, ve parca alindi. Alinan parça ispanyaya gönderildi.Yaklasik 1 ay kadar bir surede sonuç çikti. Ve transfer süresinde yarim gün kayma olduğu tespit edildi. Transferimde Era süresine göre gerçeklesti(132.saatte)
yaa çok çok çok sevindim!Sağlıkla büyüsün inşallah 😍

850 euro mu ödediniz sizde era testine doktorunuzun adı nedir acaba

Kızlar şok içindeyim . Trans sonraki 6.gün kan geldi. Baya belirgin pembe kan 3 parmak kadar. Adet olabilir mi? Ama pro dex iğne ve lutinus fitl var adet olmamam lazım🥺🥺 Allahım lütfen tutunsun doktra yazdım inş görür🥺🥺🥺

Merhaba, Era testi için kaç gün ilaç kulandıktan sonra örnek alındı ve sonucun gelmesi kaç gün sürüyor. Mesela bu ay era testi yapılsa sonraki ay transfer yapılabilir mi?

Ben ilk Era testi temmuzda yaptırdım . test ücreti 2135 tl + ılaç ve tahliller. İkincisini de Haziranda yaptırdım . ERA ücreti alınmadı ama ılaç ve tahllıller ödedim. ama Agustostan itibaren fiyatı artışı olmuş 2700 tl falan diye duydum. Doktorum YAGMUR ERBİL bey. çok iyi doktor. Assistanı da çok gulel Hicran hanım.
Sonucunu ne oldu acaba merak ettim😊

X