Erkek arkadaş ile otelde kalmak

Hepinize iyi günler lütfen bana kızmadan ve terslemeden yanıt verirseniz çok mutlu olurum şu an üniversite okuyorum erkek arkadaşım yanıma geldiğinde bir gece mecburi olarak otelde konaklamamız gerekti ancak daha sonra bunun benim memuriyetime sorun olup olmayacağı hakkında net olmayan yazılar gördüm ve moralim çok bozuldu konuyla alakalı net bilgisi olan ya da kaydı olup atanan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilir mi sadece içim rahatlasın istiyorum çok kafama takıldı
Memuriyetle ne alakasi olabilir ki bu durumun yok oyle birsey. Merak etmeyin.

Şeriat düzeninde yaşamıyoruz. Böyle bir konudan problem yaşanabiliyorsa kendimi keserim artık ya yok daha neler.🙄
Ben de bilmiyorum böyle bir durumdan haberim bile yoktu ancak sonra internette böyle konular gördüm ve istemeden aklıma takıldı çünkü bir ebe adayıyım ve gerildim

Ben de bilmiyorum böyle bir durumdan haberim bile yoktu ancak sonra internette böyle konular gördüm ve istemeden aklıma takıldı çünkü bir ebe adayıyım ve gerildim

Ya şöyle olabilir farklı farklı insanlarla düzenli olarak otele giriş yaparsan fuhuş yaptığın düşünülebilir bu sebeple otel kayıtlarına bakılıyor olabilir.
Ama erkek arkadaşınla yaptığın tatil kimseyi ilgilendirmez.

Ya şöyle olabilir farklı farklı insanlarla düzenli olarak otele giriş yaparsan fuhuş yaptığın düşünülebilir bu sebeple otel kayıtlarına bakılıyor olabilir.
Ama erkek arkadaşınla yaptığın tatil kimseyi ilgilendirmez.
yahu fuhus yapan ablaların hangisinin otel kaydı var Allah aşkına? o oteller zaten anlaşmalı o ablalarla.

ve evet, özellikle üst düzey memuriyetlerde (istihbarat sorgusundan geçenlerde yani) kayıtlara bakıldığını çoğu kişiden (ailemde akrabada hısımda kaymakam var, vali var, rektör var, tetkik hakim var, bunlar gibi işlerde) duydum.

ama düz memuriyetlerde buna baksalar atayacak adam bulamazlar zaten, düz memuriyetlerde duymadım, hatta bakılmıyor diyen de çok.

yahu fuhus yapan ablaların hangisinin otel kaydı var Allah aşkına? o oteller zaten anlaşmalı o ablalarla.

ve evet, özellikle üst düzey memuriyetlerde (istihbarat sorgusundan geçenlerde yani) kayıtlara bakıldığını çoğu kişiden (ailemde akrabada hısımda kaymakam var, vali var, rektör var, tetkik hakim var, bunlar gibi işlerde) duydum.

ama düz memuriyetlerde buna baksalar atayacak adam bulamazlar zaten, düz memuriyetlerde duymadım, hatta bakılmıyor diyen de çok.

Sadece bir tahmindi.
Ben ilk defa duydum ve aşırı saçma geldi.
Üst düzey memuriyetlerde neden bakılıyor? Evli ise başka insanlarla birliktelik yaşayıp yaşamadığına mı bakılıyor.
Bekar bir insanın özel hayatından kime ne?

Birçok kişinin sorun olmadan atandığını öğrendim size de yorumunuz için teşekkür ederim

Hepinize iyi günler lütfen bana kızmadan ve terslemeden yanıt verirseniz çok mutlu olurum şu an üniversite okuyorum erkek arkadaşım yanıma geldiğinde bir gece mecburi olarak otelde konaklamamız gerekti ancak daha sonra bunun benim memuriyetime sorun olup olmayacağı hakkında net olmayan yazılar gördüm ve moralim çok bozuldu konuyla alakalı net bilgisi olan ya da kaydı olup atanan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilir mi sadece içim rahatlasın istiyorum çok kafama takıldı kaydı olup atanan oldu mu
Bende suan bunu arastiriyorum pomem icin cok kafama takildi birsuru bilgi kirliligi var lutfen gercek bilgi sahibi olan cevap verebilirmiArkadaslar biliyorum cok sacma gelebilir ama bu konu hakkinda cok fazla bilgi kirliligi var.Allah askina emin olan gercekten yardimci olabilirmi takmaktan kafayi yiycem resmen emeklerim cop olsun istemiyorum. Erkek arkdsla 3 kez pansiyonda kaldik apart gibi tc verdik eleme sebebi olabilirmi? Bu konudan elenen varmı veyatta sizde aprtta otelde kaldiginiz halde hic sorun la karsilasmayan guvenlik sorusturmasindan gecen varmi askeri meslekler icin soruyorum genelde

Hepinize iyi günler lütfen bana kızmadan ve terslemeden yanıt verirseniz çok mutlu olurum şu an üniversite okuyorum erkek arkadaşım yanıma geldiğinde bir gece mecburi olarak otelde konaklamamız gerekti ancak daha sonra bunun benim memuriyetime sorun olup olmayacağı hakkında net olmayan yazılar gördüm ve moralim çok bozuldu konuyla alakalı net bilgisi olan ya da kaydı olup atanan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilir mi sadece içim rahatlasın istiyorum çok kafama takıldı kaydı olup atanan oldu mu
Arkadaslar biliyorum cok sacma gelebilir ama bu konu hakkinda cok fazla bilgi kirliligi var.Allah askina emin olan gercekten yardimci olabilirmi takmaktan kafayi yiycem resmen emeklerim cop olsun istemiyorum. Erkek arkdsla 3 kez pansiyonda kaldik apart gibi tc verdik eleme sebebi olabilirmi? Bu konudan elenen varmı veyatta sizde aprtta otelde kaldiginiz halde hic sorun la karsilasmayan guvenlik sorusturmasindan gecen varmi askeriye için soruyorum

Canım burası Türkiye Cumhuriyeti, Arabistan değil o nereden çıktı? Böyle bi şey olsa iç savaş çıkar.

X