Erkek Arkadasim kalp kasi iltihabi lütfen yardimci olun ....

aysun28

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2007
15
0
39
Mhr ben almanyada yasiyorum, sizlerden yardim istiyorum erkek arkadasim 2012 yilinda kalp kasi iltihabi gecirdi, bu uzun sürelikli bir iltihab , su anda almanyadaki doktorlar iltihap gecti demesine ragmen onlara inanmiyor ve güvenmiyor, cünkü 1 yil bunun semptomlarini gecirirken , kan testi yapip temiz diyip eve yollamalari defalarca ve piskolojik olabilir demeleri, birgün evde bayilarak hastahaneye gidiyor orada iranli bir doktor bu cocukda birsey var diyip gerekli uygulamalari yapip hastaligi cikariyor yani buluyor! tani kalp kasi iltihabbi 4 tane hap yaziyorlar ve onu 4 sene kullaniyor suanda birakdi, almanyada saglik sigortalari malesef bazi uygulamalari karsilamiyor, kardiyak mr gibi ve buradaki özel den 2000-3000 euro gibi bir rakam, kafasinin rahat olmasini istedigim icin yaptirmasini istorum, gerekli hangi uygulamalar varsa , Kendisi Türkiye de yaptirayim fiyat olarak daha uygun diyor, acaba burada kardiolog mevcutmu ? bize yardimci olabilecek , hangi uygulamalar mr olsun veya gerekli testler olsun bizi yönlendirebilecek, ve forumda bana yardim edebilecek arkadaslar doktor önere bilirmi veya bu testleri nerelerde yaptirabiliriz !
bu olay bizim gelecegimizide etkiliyor kendisi ben düzelmeden evlenemem diyip gurur yapiyor, cok cekti kabul ama bu beni etkiliyor, lütfen doktor önerileri , hangi testler, ve nerede yaptirabiliriz türkiye istanbul da simdiden tskrler yardimlarinizi dayanismanizi bekliyorum saygilar

X