Erkekleri yatakta memnun etmek için neler yapmak gerekir?

Belirtiyorum açıkça genelde. Bazen sitem ederekte ben hiç bişey hissedemeden bitti diyorum. O da ikinciyi deneriz diyo sonrada uyuyo. Dün akşam özgüvenim tavan yapınca uyumasak mı dedim gülümsedim ikinciyi istediğimi söyledim ama ben yorgunum dedi öptü ve uyudu..

Evet eşiminde en sevdiği pozisyon üstte olduğum. Onda da benim bacaklar hemen ağrımaya başlıyo :) teklif ediyorum ama resmen gözlerini kapatıp uyumaya başlıyo kırk kere uyucak msn uyuma ya diyorum ama uyuyo bende gurur yapıyorum 2.yi istemediği için. Anca tatilde yada hafta sonu biyerlerse gidip kısa kaçamaklar yaparsak 2. Oluyo

Beni biraz utandıran da bu sanırım 2.yi isteyip geri çevrilmek. O kendini tatmin edip uyuyo ben öyle kalıyorum. Sinirleniyorum bir daha kendimde yaklaşmaya çekiniyorum. Buna bi çözüm bulmam lazım. Yorgun oluyorum diyo evet gerçekten tüm gün ayakta ve yoğun olduğu bir iş yapıyo haklıda olabilir ama en azından haftada bir iki seferde 2.yi denesek bende mutlu olurum. Uykuya dalmasına müsade etmiyim üstüne çıkıyım sırnaşıyım diyorum ama gözlerini kapatıyo uyuyo yapamıyorum çekiniyorum.
O uyumak için gözlerini kapadığında sen taciz et onu, ellerini belinden aşağıda gezdir, kasıklarına ve devamına masaj yap, hatta dilini dudaklarını kullan, sert tepki vermezse de kesinlikle durma, ikinci mutlaka ilkinden daha uzun sürecektir.

Bazı Erkekler nasıl eşleri istemese de bu işi bir şekilde yapma hakkı görüyorsa kendinde sen de o hakka sahipsin.

Eşiniz bozulacagini anladığı anda kendini geri çekse..5 dk dursaniz. ..yada siz onun bosalacagini anladiginiz anda siz geri çekilin.biraz bekleyin..ise yarar mi?
Kısa sürüyor dediğiniz mesela ne kadar?

Ön sevisme olmadigi icin bence böyle hissediyorsunuz. Vajinal orgazm yasayabilen kadin sayisi inanin cok az. Aslinda sizin rahatlamaniz icin ihtiyaciniz olan sey 2. degil, kaliteli bir ön sevisme.
O halde şöyle deneyebilirsiniz; o erekte olmadan başlayın ön sevişme için yani o önce başlasın sizinle uğraşmaya diyeceğim fakat tam anlamıyla ilişki olduğunda da kısa süre sürüyorsa önsevişme kısalığından ziyade hoşunuza gitmeyen bu durum ise geri çekilme yani saniyelik aralar verme pozisyon değiştirme gibi şeyler yaparak onun dikkatinin dağılmasını sağlamak belki işe yarayabilir . Önemli olan onun dikkatinin dağılması
Yazdıklarınız için teşekkür ederim hanımlar. Bende internetten araştırdım baya sizlerinde dediği gibi boşalacağını hissedince biraz geri çekilip bekleyip sonra devam ederse sürenin daha da uzayacağı yazıyo. Bunu eşime daha önce söyledim hatta bu şekilde deniyodukta. Ama son zamanlarda yine sadece kendini düşünmeye başladı. Bende daha fazla dayanamayıp patladım böyle olmaz kendini düşünüyosun ben hissetmiyorum çoğu zaman öpüşmeden ilişkiye girip boşalıyosun hemen dedim. Önce sakin konuştu sonra o da madem sen rahatsız olduklarını söyledi sende isteksiz duruyosun yaklaşmıyosun vs şeyler demeye başladı Ön sevişmeye gelincede çoğu zaman ön sevişmeden kaçıyo çok çabuk erekte olduğu için diye düşündüm sonrasında da hemen boşalma isteği geliyo heralde. Of of bıktım gerçekten nedir bu kadınların çektiği biz kadınlar mutlu edip mutlu olmak için herşeyi yaparıx biraz da onlar böyle olsa

Bende tam adlandıramıyorum beni istemiyo istekli değil desem hiç yaklaşmaz. Bazen böyle kısa sürüyo diye kendi içimde kızıp yaklaştığı zaman kızıyorum istemiyorum diyorum ama asla vazgeçmez amacına ulaşmadan. Birde şöyle bişey var bana her yaklaştığında orgazm olmuş bi şekilde yaklaşıyo. Yani penisi inikken yaklaştığını görmedim. Normal halde yaklaşıp ön sevişmeyle orgazm olması gerekmiyor mu ben kısa sürmesinin sebebi budur diye düşünüyodum dün gece ilk kez ben ona yaklaştım yine bana dokunur dokunmaz penisinin kalktığını hissettim biraz öpüşüp birlikte olduk kısa sürede boşaldı. Ben bu durumda ne yapabilirim. Asıl sorunlar bunlar. Söylediğim zamanda o da ilk kez dün yazdıklarımı söyledi hiç ilk yanaşmadığımı istediğimi belli etmediğimi falan. Benm bunları duymam iyi oldu kendimi düzeltirimde asıl onun bu sorununu nasıl düzeltiriz ilki kısa sürüyo ikinciye gelincede yorgunum diyo

Erekte problemi yaşayınca ürolağa gittik tahlillerde bir problem çıkmadı çay kahveyi azalt dedi baya azalttı psikolojikmen mi bilemiyorum erekte olma problemi ortadan kalktı. Erken boşalma devam ediyo bunun içinde tek dediği bak ilişki sıklığımız artınca düzene girince erekte olamama problemi çözüldü zamanla daha da iyi olucak boşalma problemi de düzelicek diyo.. ama nasıl düzelicek. İlişkinin uzaması için sende bişeyler yapmalısın herşeyi benden bekleyip, istekliliğin anca lafta kalıyo sende hissettiremiyosun diyo. İlişkimizin daha uzun sürmesi için bana tavsiyeleriniz var mı? Gurur yapıp beni düşünmüyo 2.yi denemiyo bende ilkinde reddedicem istemicem desem bu çözüm değil daha kötü oluruz. Eşimi çok seviyorum ona karşı hem çok istekli olduğumu göstermek hemde ilişkimizin daha uzun sürüp kendiminde zevk alabilmem için tavsiyelere ihtiyacım var.
Süre uzatmanın egzersizleri var, erkekler için kegel egzersizi diye aratırsanız çıkıyor, bunun yanında boşalmaya yaklaştığını hissettiğinde hareket etmeyi keser ya da dışarı çıkıp sizi eliyle uyarmaya devam edip biraz yatışınca penetrasyona devam edebilir. Egzersizleri araştırıp uygulaması lazım. Bir de benim tesadüfen denk geldiğim bir şey var hep işe yarar mı bilmiyorum. Erkekler erekte haldeylen testislerin altında yani makat tarafında biraz bastırınca elinize gelen sert bir damar var, o damara masaj yaptığınızda ereksiyon hali gevşiyor, bıraktığınızda tekrar sertleşiyor, süre uzatma için etkili olabilir, bir deneyin isterseniz

Yazdıklarınız için teşekkür ederim hanımlar. Bende internetten araştırdım baya sizlerinde dediği gibi boşalacağını hissedince biraz geri çekilip bekleyip sonra devam ederse sürenin daha da uzayacağı yazıyo. Bunu eşime daha önce söyledim hatta bu şekilde deniyodukta. Ama son zamanlarda yine sadece kendini düşünmeye başladı. Bende daha fazla dayanamayıp patladım böyle olmaz kendini düşünüyosun ben hissetmiyorum çoğu zaman öpüşmeden ilişkiye girip boşalıyosun hemen dedim. Önce sakin konuştu sonra o da madem sen rahatsız olduklarını söyledi sende isteksiz duruyosun yaklaşmıyosun vs şeyler demeye başladı Ön sevişmeye gelincede çoğu zaman ön sevişmeden kaçıyo çok çabuk erekte olduğu için diye düşündüm sonrasında da hemen boşalma isteği geliyo heralde. Of of bıktım gerçekten nedir bu kadınların çektiği biz kadınlar mutlu edip mutlu olmak için herşeyi yaparıx biraz da onlar böyle olsa
Erekte olsa da içinizde git gel yapmadan boşalması pek kolay olmaz, kendini zorlamıyor. Ben daha hazır değilim deyip durdurun, böyle böyle yaparak da kaslarının kontrolünü kazanmaya başlayabilir.

Tembellik bütün erkeklerin geninde var. Çok hareketli bir yatak odamız olmasına rağmen benim eşim bile zaman zaman kolaya kaçıyor, uyarmak zorunda kalıyorum. Uyarın, hani uzatma çalışmaları yapıyorduk neden başa döndük diye sorun. Yorfunum derse,
yorfunsan hiç dokunma beni de boşuna banyoya sokma de. Sen benden istediğini her koşulda alıyorsun ama ben henüz hiç alamadım, bu bana seni reddetme hakkı verir, bunu mu yapmamı istiyorsun de.

Bu iş kavgaya gider mi gider ama istediğini almak için gerekirse kavga da edeceksin. Eve ekmek getirmese, para kazanmasa çıngar çıkarmayacak mıydın, bunun da ondan farkı yok aslında

Şu yazdiklarinizdan istekli olduğunuz ortaya çıkıyor..nasıl ona göre isteksiz missiniz?anlamadım...demekki utanmamaniz lazim😀

İsteksiz ve erken boşalma sorunu yaşayan bir erkeğe yapacak çok bir şey yok.
Bu bir yetenektir. Bazı erkekler sexte iyidir. Bazıları kötüdür. Siz talihsizmişsiniz kötü olana denk gelmişsiniz.
Kadınların erkeği memnun etmek gibi bir zorunluluğu yoktur. Karşılıklı memnun olmaya odaklanılır. Nasıl vajinusmus sorunu yaşayan bir kadın partnerini memnun edemez ise, erkek boşalan bir erkekte kadını doyuma ulaştıramaz.
İdeal bir sex için ön sevişmeyle beraber 12-15 dk yeterlidir.
Bu dogru degil.. erken bosalmamayi ogrenebilir erkekler.. tipki kadinin vajinusmusu yenebilecegi gibi..

Son düzenleme:
Bi üye vardı 7 odalı malikanede sevişen, kocasını baya memnun ediyordu keşke burda olsa da size tavsiye verse 😅
MErhaba, malikhane biraz abartı olmuş, normal müstakil bir evdi.
Diğer konuya gelecek olursak ben normal hayatımda bir tık sert, inatçı biriyim. Mesleğim de iyi bir meslek, 10k civarı kazanıyorum.
Ama yatakta daha uysal, itaatkar olmayı seviyorum. Karşımdaki kişiyi daha güçlü hissetmemi sağlıyor. Tamamen teslim oluyorum yeterince moda girebilirsem. Bir erkeğe ne kadar kendinizi verirseniz, o kadar sizin olur.
Karı koca arasında ayıp/yasak/günah olmaz. Benim kocama yaptıramayacağım şey yoktur. Asla kısıtlamam, hayır demem. Arkadaşlarıyla dışarı çıkmasına karışmam, ama özellikle öyle zamanlarda o kadar yükseltirim ki kendi eve gelmek için uğraşır.
İşte böyle aklıma gelenler. Tatlı dil, güler yüz ve karşınızdaki erkeği güçlü ve tek hissettirmek kadınların en büyük kozu.
Bunları rol yaparak değil gerçekten hissederek yapıyorsanız; o xaman zaten bambaşka oluyor.
Bir de diğer bir önerim seks esnasında konuşun. Nasıl hissettiğinizi anlatın. Ne kadar zevk aldığınızı gösterin. İstediklerinizi söyleyin(biraz da argo kullanmaktan zarar gelmez) normalde asla söyleyeneyeceğim kelimeler yatakta ağzımdan dökülüyor. O an kendinize siz bile şaşıracaksınız.

Bir tek bana yaramamiş şarap😍 bir kere kullaninca amaaan koy ver gitsin oluyor sonra😝😝
Hangi şarap acaba ben beyaz şarap içmiştim 1ltlik şişeyi 2 bardak hariç hep içmiştim ama beni sarhoş etti 😂 utangaçlık yeneyim derken kendimi kaybetmiştim bende vajinismus için içmiştim daha doğrusu bir umut diyerek

Hangi şarap acaba ben beyaz şarap içmiştim 1ltlik şişeyi 2 bardak hariç hep içmiştim ama beni sarhoş etti 😂 utangaçlık yeneyim derken kendimi kaybetmiştim bende vajinismus için içmiştim daha doğrusu bir umut diyerek
Bir tek bana yaramamis, herkese yaramis demek istemistim. Vajinismusta bana da cok yarari olmustu. Doluca safir seviyorum ben. Tatli sarap ya da yari tatli içebiliyorum. Sekler rahatsiz edici keskinlikte.

Genelleme yapmak yanlış ama bence erkekler yatakta şişman bir eş istemez kısaca kendimize bakmalıyız.
Diğeri ise yine genelleme yapmak yanlış ama bence pek çok erkek oralsex e. bayılır. ve değişik pozisyonlarda cinsellik yaşamak isterler. Bunlar erkekleri yatakta mutlu eder
( Konuyu okumadım sadece başlıkda ki soruya göre yanıt verdim

Genelleme yapmak yanlış ama bence erkekler yatakta şişman bir eş istemez kısaca kendimize bakmalıyız.
Diğeri ise yine genelleme yapmak yanlış ama bence pek çok erkek oralsex e. bayılır. ve değişik pozisyonlarda cinsellik yaşamak isterler. Bunlar erkekleri yatakta mutlu eder
( Konuyu okumadım sadece başlıkda ki soruya göre yanıt verdim
Dünkü konun da eşinden sikayetciydin adam mutlu olmak istemiş ama sen o istek için boşanma sebebi sayılır mi diye sormuştun

Erken boşalan bir erkek,
Eğer siz biraz utangaç ve çekingenseniz, sizin bu halinizden dolayı çabuk bittiğini söyler.
Eğer siz aşırı ateşli aktif bir kadınsanız, yine sizin bu halinizden dolayı çabuk bittiğini söyler.
Birinde heyecanlanmamayı birinde de aşırı heyecanını bahane eder.
Ama hep bahane eder.
Erken boşalan adamın işi gücü bahanedir !

X