Erken gebelik testi ikinci çizgi silik ama kaset test negatif(YARDIM)

Renkliruyalar88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
284
120
Merhaba kizlar. Bugün sabah ilk idrar olmasada test yaptim vanu erken gebelik testi hemen ince çizgi şeklinde ikinci cizgi cikti(koyduğum ilk resimdeki gibi). Yarim saat bir saat sonra kaset yaptim negatif. Bu arada ilk yaptiğim test biraz soluklasmisti (kaset ile koyduğum resimdeki hale döndü) ama ilk kez bu kadar net pembe gördüm diye heveslenmistim . Resimleri koyuyorum görüşlerinizi paylasip yorum yaparsaniz sevinirim

Eklentiler

• 20230908_131718.jpg
    20230908_131718.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 707
  • 20230908_153333.jpg
    20230908_153333.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 713
Son düzenleme:
İkisindede cizgi var silik olsada. Hangisi icin negatif dediniz anlamadim adet gununuz gectimi acaba
Kasette çizgi göremedim ben ona negatif demistim. 1 erken gebelik testi yaptim 1 kaset test. Kasetle birliktede erken gebelik testini cekme sebebim ilk resimdeki hali gibi kalmadi soldu diye. Adetim evet gecikti 5.gündeyim. Birde erken gebelik testi bekledikce soldu gibi olunca hevesim kursagimda kaldi. Danişmak istedim direk kan testi yaptirmaya cekindim

Merhaba kizlar. Bugün sabah ilk idrar olmasada test yaptim vanu erken gebelik testi hemen ince çizgi şeklinde ikinci cizgi cikti(koyduğum ilk resimdeki gibi). Yarim saat bir saat sonra kaset yaptim negatif. Bu arada ilk yaptiğim test biraz soluklasmisti (kaset ile koyduğum resimdeki hale döndü) ama ilk kez bu kadar net pembe gördüm diye heveslenmistim . Resimleri koyuyorum görüşlerinizi paylasip yorum yaparsaniz sevinirim
ne yaptınız kan verdiniz mi en doğru sonuç kan ile belli olur ancak pozitif gibi

Merhabalar 🙏🏻 Kasik ağrısı var evet yani adet belirtileri ile gebelik belirtileri neredeyse ayni benim 5 gun gecikmisti oyle yaptim testi ne dusunuyorsunuz testler icin😅
Belirtilere bakmayın adet öncesi dönemle genellikle aynı oluyo çünkü genelde. Adetiniz de gecikmiş kan verin kesin onda çıkar zaten

Merhaba kizlar bu gün günüm du ama olmadım 10 gün sol kasık ağrısı cekdim pazartesi günü test yapdim çıkmadı oda erken gebelik testi di sizce

Cankm var gibi idrar fazla girmis

Merhaba kizlar size bisi sorucam test yaptim 2 tane pozitif cikti reglime 10 gun var kan verdim sonuc negatif cikti ne yapa bilirim acaba basina bole bisi gelen var mo

X