Erken gebelik testi negatif ama umut var mı🥹

mersaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
4
2
24
Merhaba kızlar ben 7 aylık evliyim ve yeni yeni çocuk istemeye başladım şimdiye kadar hiç korunmadım hep olursa olur olmazsa olmaza bıraktım ama olmadı artık çok istiyorum bende doktora gittim ve doktor bir akıntı görünmüyor dedi ve folik asit verdi bu ay onu kullanıyorum 10-13 gündür bel-kasık-karın ağrılarım çok artı baya artı ve bununla birlikte beyaz akıntım çoğaldı normalde akıntım bu kadar gelmez yani onun dışında gün içinde biraz mide bulantısı hissetim ama abartılacak şekilde değil sık idrarada çıkıyorum onun dışında açıkçası hiç belirtilerim yok bu ağrılara dayanamadım ve erken gebelik testi yaptım negatif çıktı maalesef ve adedime 4 gün kaldı adetlerim düzenlidir arada bir 1 veya 2 gün gecikme veya erken olurum sizce bu belirtiler normal mi psikolojik mi hala ağrılarım var normalde adet olacaksam bir kere ağrı gelir ve sinyal verir bana 😅 adet olacaksın hazırlan ama bu sever hem baya erken hemde baya uzun sürdü banada yol gösterirmisiniz🌟🧡

Ben adetime 5 gün kala yaptığımda çıkmıştı canım ama ne zaman yumurtladınız bağlı belki geç olduysa testlerde de geç çıkabilir

7 ay erken değil mi biraz hayatını yaşa 😊 ayrıca psikolojik olarak vücudun hamile gibi tepkiler gecikme olmadan test yapma bence tecrübeliyim çok yaşadım o duyguları ☺️🫶

Ben adetime 5 gün kala yaptığımda çıkmıştı canım ama ne zaman yumurtladınız bağlı belki geç olduysa testlerde de geç çıkabilir
Ben ovulasyon testlerini ilk defa bu ay denedim her gün sabah saat 11 de yaptım (ilk idrardan sonra yaptım )ama asla yumurtalarımın çatladığını görmedim buda canımı sıktı açıkçası bende iki günde bir o durumu yaptım takvimime göre 20 Ocakta çatlama olması gerekiyor ama bilmiyorum testlerde bir şey yok 🥲 5 Şubatta da adet olmam gerekiyor bakacağım artık duruma

Son düzenleme:
7 ay erken değil mi biraz hayatını yaşa 😊 ayrıca psikolojik olarak vücudun hamile gibi tepkiler gecikme olmadan test yapma bence tecrübeliyim çok yaşadım o duyguları ☺️🫶
Kesinlikle katılıyorum erken olduğunun farkındayım benim için erken olduğu kadar eşim için geç o çok istiyor ve artık bende istiyorum
Yine dediğin gibi gecikme olmadan yapmamalıydım ama dayanamadım bundan sonra daha dikkatli olacağım gecikme olmadan test yapma👍👍🌼

Bende 6 aylık evliyim aynı sizin gibi olursa olur, olmazsa nâsip düşüncesi ile hiç korunmadım.. ilk zamanlar takılmıyordum ama artık yavaş yavaş olmasını çok istiyorum🙏🥲 iki aydır takviye olarak folik asit kürler yapıp kullandım devamda ediyorum. Doktora muayene oldum herşey yolu'nda dedi sağlikta.. Ama ilk yılın çocuk olmaması normal karşilanıyor..
Adetime bir hafta kaldı bana da duâ edin😍

X