Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim hic stres yapma acele etme gercekten stres cok etkiliyo bn bu ay bosvrdim ve smdi gebe oldumu ogrendim 4 bucuk aylikta hamileyim 😍 buuda testimmm
Ayy çok sevindim şu çift çizgiyi görmek cok farklı bi duygu Rabbim sağ salim kucağına aldırsın inşallah 😍🥰😘😘

Inşallah devam etmez canım belki adetin uzamıstır olur oyle bende 6 gün görürümm7. Günde devam eder bazen durursa korkma
Kanama yok artık ama kahverengi lekelenme devam ediyo adetimin başladığı günden 14 gün geçti bi anormallik var gibi bakalım belki de hormonsaldir pazartesi randevum var yazarım mutlaka sonucu

Kanama yok artık ama kahverengi lekelenme devam ediyo adetimin başladığı günden 14 gün geçti bi anormallik var gibi bakalım belki de hormonsaldir pazartesi randevum var yazarım mutlaka sonucu
Gir bakalım ne diyecek doktor canım inşallah birşey yoktur

Kızlar sizce pik mi ovulasyon testim

Eklentiler

• 73ED324E-7710-4E5C-BFC4-603B19AB462F.png
    73ED324E-7710-4E5C-BFC4-603B19AB462F.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 126
Kızlar 4 gun once hassas testte boyle cikti bugun yaptim negatif reglime 2 gun kaldi sizce
Aslında bu şekilde silik çizgiler de de gebelik oluyo diyolar ama 2 gün önce yaptığınız negatif çıktığı için kafam karıştı en iyisi pazartesi bi kan testi verin inşallah hamilesinizdir merakla güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤗🤗

Rica ederim 😘
Senin gibi bende cok merak ettim arastırdım herşeyi öğrendim nerdeyse 😄 benim gibi aranan arkadaslara yardımcı oluyorum hep elimden geldiğince 😇Bende istiyorum özel nedenlerden dolayı tekrar bana da dua et 😇
Eğer olursa aralarında 1 yaş olacak 🥰
İnşallahhhhhh güzel haberlerle gelirsin tekrar 🥰 merakta bırakma olurmu
Merhaba bende days comfort kullandım Cumartesi sabah çizgi 5 dk içinde hemen çıktı beklemeden bile ama Bugün 5 tllik gebelik testi kullandım negatif adettim günü gününe gelmez. Buraya erken gebelik testimi koyuyorum yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 8EC36BE0-643B-4E31-B8C8-755FC42EADBA.jpeg
    8EC36BE0-643B-4E31-B8C8-755FC42EADBA.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 120
Merhaba bende days comfort kullandım Cumartesi sabah çizgi 5 dk içinde hemen çıktı beklemeden bile ama Bugün 5 tllik gebelik testi kullandım negatif adettim günü gününe gelmez. Buraya erken gebelik testimi koyuyorum yardımcı olur musunuz
Canım ben adetten 3 gün önce daha ince bir silik çizgi ile öğrendim ama koyulaşmaya devam etmişti normal testlerde umarım seninde vardır yarın tekrarla istersen

Canım ben adetten 3 gün önce daha ince bir silik çizgi ile öğrendim ama koyulaşmaya devam etmişti normal testlerde umarım seninde vardır yarın tekrarla istersen
Sanırım bende yok daha demin pecetede kan gördüm ... ilk defa silik çizgi görmüştüm sevinmiştim ..

Gir bakalım ne diyecek doktor canım inşallah birşey yoktur
Canım gittim bugün rahim içinde normal olmayan bi kalınlaşma varmış bi hap verdi doğum kontrol hapi 3 4 ay kullan dedi bu dönem de çocuk düşünme zaten olmaz önce bu sorunu halletmemiz lazım dedi yarın alicam bakalım hapı durum bu malesef😕

Canım gittim bugün rahim içinde normal olmayan bi kalınlaşma varmış bi hap verdi doğum kontrol hapi 3 4 ay kullan dedi bu dönem de çocuk düşünme zaten olmaz önce bu sorunu halletmemiz lazım dedi yarın alicam bakalım hapı durum bu malesef😕
Yaa kullan bakalım canım senden daha zor durumda olanları var tek sıkıntın bu olsun ilaçla düzeliyo hiç yoktan rabbim şifanı versin en kısa zamanda inşallah

Yaa kullan bakalım canım senden daha zor durumda olanları var tek sıkıntın bu olsun ilaçla düzeliyo hiç yoktan rabbim şifanı versin en kısa zamanda inşallah
Amin inşallah Allah kimseyi bunaltmasin bu yolda halimize hamdolsun ne diyelim Rabbim sifa bekleyen herkese şifa , bebek bekleyenlere bebek versin inşallah canım 🤲 çok sağol 🤗😘

X