Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testleri???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

iclal35_

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
175
26
25
Kızlar selam. Miratech erken gebelik testinde cok cok silik cizgi gördüm. 2 gün önce kanda baktırdım 0.100 çıktı. Ondan öncede saatler sonrw silik cizgiyi görmüştüm. Miratech erken gebelik testi kullanan var mı. Çıkarıyor mu hiç sonradaj cizgi

Kızlar selam. Miratech erken gebelik testinde cok cok silik cizgi gördüm. 2 gün önce kanda baktırdım 0.100 çıktı. Ondan öncede saatler sonrw silik cizgiyi görmüştüm. Miratech erken gebelik testi kullanan var mı. Çıkarıyor mu hiç sonradaj cizgi
Miratech cikariyor ben hic güvenmiyorum. Erken test almak yerine labaquick markadan al. O da 20 hcg den itibaren algılıyor. Hiç gerek yok erken teste.

Eğer gebelik varsa normal kaset testlerde bile çıkıyor .
ben ilk gebeliğimi regle 6 varken normal gebel testi ile öğrendim . Çok çok hafif bir çizgi vardı .
gün geçtikçe koyulaşmıştı

Eğer gebelik varsa normal kaset testlerde bile çıkıyor .
ben ilk gebeliğimi regle 6 varken normal gebel testi ile öğrendim . Çok çok hafif bir çizgi vardı .
gün geçtikçe koyulaşmıştı
Henüz bebeğe hazır değiliz. Şüpheli ilişki üzerinden bi 22 23 gün kadar geçti. Reglime 1 hafta vardı tam günümde kanama oldu fakat bazi tuhaf belirtiler yaşadım seffaf akintim arttı adetten sonra bide kılcal kılcal kan izleri gördüm kasik ağrısı halsizlik de vardi. Test yaptim silik cizgi saatler sonra cikti yada ben öyle farkettim. Hemen kan verdim negatif cikti ilişki üzerinde 20 gün sonra birde. Bugün de test yaptim ama hep var mi yok mu cizgi diye şüphe ederek inceledim. Işığa tutunca görüyorum.. yine gecen günkü gibi silik cizgi cok kafam karıştı...

Erken gebelik testi hiç kullanmadim normal gebelik testinde öğrendim ama bu miratech i çok duymaya başladım son zamanlarda negatif olsa bile ikinci çizgi silik olarak sonradan çıkıyormuş diye . Adete kaç gün var belkide henüz çok yeni oluşmuş bir gebelikte olabilir .

Erken gebelik testi hiç kullanmadim normal gebelik testinde öğrendim ama bu miratech i çok duymaya başladım son zamanlarda negatif olsa bile ikinci çizgi silik olarak sonradan çıkıyormuş diye . Adete kaç gün var belkide henüz çok yeni oluşmuş bir gebelikte olabilir .
Şöyle ben düzenli 25 günde bir regl oluyorum. Adetime 1 hafta kala şüpheli ilişki oldu. Tam günümde regl oldum ama bittikten sonra tuhaf şeyler yaşadım. Halsizlik şiddetli kasik ağrısı ve artan seffaf akıntımda kılcal kılcal kan izleri gördüm. Bu yumurtlama belirtisi mi bilmiyorum açıkçası. Sonra iliskiden tam 18 gün sonra bu miratech erken testten yaptım. Saatler sonra silik cizgi gördüm.. 2 gün geçti üstünden yani bu cuma kan verdim 0.100 çıktı baya cok şaşırdım. Bu sabah da evde bi tane daha vardı miratech erken gebelik testi. Yaptım yine aynı siliklikte görüyorum.. Ama bu sefer hemen gördüm gibi bilmiyorum kafam cok karıştı yine mi kan versem bilemedim. 2 günde yükselir mi ya

Yükselebilir canım bende hamile olduğumu silik ikinci çizgiyle öğrenmiştim ama hergun daha da koyulasmisti isterseniz o şekilde takip edin iki gün normal gebelik testiyle sabahları yapın bakalım koyulaşma olacakmi

Yükselebilir canım bende hamile olduğumu silik ikinci çizgiyle öğrenmiştim ama hergun daha da koyulasmisti isterseniz o şekilde takip edin iki gün normal gebelik testiyle sabahları yapın bakalım koyulaşma olacakmi
Cok stres yaptım valla abla. Henüz hazır değiliz bi bebeğe:KK43: kan vermeden 2 gün öncede silik cizgiyi görmüştüm sonradan ne yapacağımı bilemedim bu hafta yine gideyim kan vermeye:KK43:

X