Erken hamilelik belirtileri

Hayalperest_05

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Mart 2021
45
24
25
Selamünaleyküm hanımlar ❤️ben 2 yıllık evliyim ve 2 yıldır da evlat sahibi olmak istiyorum. Kocamla severek evlendik ve evlenir evlenmez vajinismus denen şeyle tanıştık. 6 ay aonra yendim çok şükür 1.5 yıldır da kçocuk istiyoruz. Doktor a gittik çikolata kisti dedi biri alalım dedi ameliyatla diğeri keisnlikle almayalım birine güvendim ve aldırmadım. Ama doktorum bizi direkt tüp bebeğe yönlendirdi ben 23 yaşındayım. O yüzden istemedim önce ve benim isteğimle 11.08.2021 de aşılama yapıldı. Ve bugüm hamile olduğunu öğrendim. 2 yıldır burayı okuyorum ancak aktif değildim. Ama hamile kalırsam yazıcam demiştim kendi kendime belirtilere gelirsek 🤭❣️
Ben hemşireyim ve şunu rahatça söylüyorum ki asla genel bir gebelik belirtisi yoktur benim normalde de adete yakın göğüslerim ağrırdı yine ağrıdı belim ağrırdı yine ağrıdı hatta adet günüm yarın normalde olucak sandım. Tek fark olarak benim yumurtlama dönemi dışında akıntım olmazdı farklı olarak akıntım oldu. Nolursa olsun spesifik bir belirti aramayın herkes özeldir belirtilerimizde öyle 🙃👸Allah tüm isteyenlere sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin 💕

Selamünaleyküm hanımlar ❤️ben 2 yıllık evliyim ve 2 yıldır da evlat sahibi olmak istiyorum. Kocamla severek evlendik ve evlenir evlenmez vajinismus denen şeyle tanıştık. 6 ay aonra yendim çok şükür 1.5 yıldır da kçocuk istiyoruz. Doktor a gittik çikolata kisti dedi biri alalım dedi ameliyatla diğeri keisnlikle almayalım birine güvendim ve aldırmadım. Ama doktorum bizi direkt tüp bebeğe yönlendirdi ben 23 yaşındayım. O yüzden istemedim önce ve benim isteğimle 11.08.2021 de aşılama yapıldı. Ve bugüm hamile olduğunu öğrendim. 2 yıldır burayı okuyorum ancak aktif değildim. Ama hamile kalırsam yazıcam demiştim kendi kendime belirtilere gelirsek 🤭❣️
Ben hemşireyim ve şunu rahatça söylüyorum ki asla genel bir gebelik belirtisi yoktur benim normalde de adete yakın göğüslerim ağrırdı yine ağrıdı belim ağrırdı yine ağrıdı hatta adet günüm yarın normalde olucak sandım. Tek fark olarak benim yumurtlama dönemi dışında akıntım olmazdı farklı olarak akıntım oldu. Nolursa olsun spesifik bir belirti aramayın herkes özeldir belirtilerimizde öyle 🙃👸Allah tüm isteyenlere sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin 💕
Gözünüz aydın sağlıkla kucaklayın inşallah. Salt Çikolata kisti gebeliğe engel değil görmüşken ben de söylemek isterim. Aşılama erkekte sprem sorunu olduğunda yapılıyor diye biliyorum. Yanlış biliyor da olabilirim hiç deneyimlemedim, burdan okuduklarımda gördüm. Bende de çikolata kisti var 3 buçuk yılda bi kaybım oldu. Şimdi hamileyim Allah’ın izniyle 35.haftadayım. Çikolata kisti gebeliğe engel değil tekrar söylemiş olduk. Sadece zorlaştırıyor.

Yeni çikolata kisti vakalarında sebepsiz infertilite ve erkekte sıkıntı varsa yapılıyor. Ama bana sadece çikolata kisti olduğu için ve 2 yıldır olmadığı için yapıldı. Rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin

Allah size ve bebeğinize sağlık versin.Ben de beklemedeyim,ben de transferden sonra 10.gunundeyim,az kaldı test gününe ama beklemek belirsizlik çok zor .Benim 4.gun hafif lekelenmeleim oldu doktorunm üç gün yat dedi uyguladım geçti.İnsallah yerleşme kanamasıdır

Testi tam 14. Gün yap. Ben son güne kadar bekledim ve idrar testinde ikinci çizgi çok netti

Merhaba bende bilgi paylaşımı için yeni üye oldum.
Belirtilerimi söylemek isterim sizlere yorum yaparsanız sevinirim.(test yapacağım ama bilenlerden de yorum almak istedim)
Ağustos 17 bebiş yapmaya karar verdik 1 yıllık evliyim.
Hissettiğim belirtilerimgöğüslerim uzun süredir hiç böyle şişmedi ve acımamıştı resmen üstüne yatamıyorum dokunamıyorum uçları da çok acıyor yeşil damarları belirginleşti
Sağ kasığım da özellikle agrı var ara ara özellikle geceleri,sarı renkli akıntım oluyordu 2 haftadır fakat bugün akşam pembe rengi gibi bir akıntı geldi fotoğrafı cektşm iğrenç olur diye yüklemedim ama yorum yapmak için görmek isteyen olursa yüklerim çok çok özür dilerim tekrar bunu söylediğim için

ve sabahları ara ara rahatsız etmese de bulantılarım oluyordu
Ayrıca son 4.5 gündür özellikle kaşıkta ve karnımda batmalar oluyor arada
Son adet başlangıç tarihim 16 Ağustos ve bitişinden Bu yana yumurtlama günleri de değerlendirerek 2 günde bi ilişki yaşadık bu güne kadar. Sizce testi ne zaman yapmalıyım,acaba adet başlangıcımıdır ki bu gördüğüm akıntı 🥺😢😢😢 lütfen yanlış anlamayın test yapacağım elbette ama yorumunuzu almak istedim yalayan bilenlerden ve negatifi görmek insanı kötü yapıyor ister istemez 😔

Adet günü geçmeden net bir belirti olmuyor maalesef. Olsa da adet belirtileriyle aynı oluyor onun için en erken bata 2gun kala erken gebelik testiyle öğrenebilirsiniz başka yolu yok. Gebelik sabretmeyiöğretiyor bize

X