Erşan Kuneri'yi izlediniz mi? En beğendiğiniz bölüm hangisi?

En İyi Erşan Kuneri Bölümü Sizce Hangisi?

• Kuru Murad (1. Bölüm)

OY: 7 4,4%
  • Ebenin Avı (2. Bölüm)

OY: 20 12,5%
  • Kooperatif Kemal (3. Bölüm)

OY: 101 63,1%
  • Kötü Mal (4. Bölüm)

OY: 4 2,5%
  • Faqbadi (5. Bölüm)

OY: 15 9,4%
  • Er-Man (7. Bölüm)

OY: 6 3,8%
  • Doyamadım (8. Bölüm)

OY: 7 4,4%

• Ankete Katılan
    160
Tüm bölümleri izledim ve o prodüksiyona acıdım. Kostümler falan şahaneydi ama kooperatif Kemal dışında bence çok kötüydü.

Erşan Kuneri'yi izlediniz mi? En İyi Erşan Kuneri Bölümü Sizce Hangisi? Erşan Kuneri bölüm fragmanları, Erşan Kuneri Oyuncu kadrosu ve karakterler...
Eki Görüntüle 3077046

Erşan Kuneri Bölümleri​

Kuru Murad (1. Bölüm)​

Ebenin Avı (2. Bölüm)​

Kooperatif Kemal (3. Bölüm)​

Kötü Mal (4. Bölüm)​

Faqbadi (5. Bölüm)​

Er-Man (7. Bölüm)​

Doyamadım (8. Bölüm)​

Doyamadım | Resmi Fragman | Netflix

Eki Görüntüle 3077047

OyuncuKarakter
Cem YılmazErşan Kuneri
Zafer AlgözMuammer Rado
Ezgi MolaAlev Alev
Çağlar ÇorumluAltın Oran
Merve DizdarFeride Orhun
Nilperi ŞahinkayaSeyyal Par
Uraz Kaygılaroğluİbrahim Tumtum
Bülent ŞakrakAyhun Uşuk
İbrahim SelimMelkan Orsay
Necip MemiliAmin Faryadi
Can YılmazEryetiş

Tüm bölümleri acaba bu bölüm iyi mi diyerek izlemek zorunda kaldım.. Çok kötü beklentinin altında bence..

1. bölüme on dakika zor dayandım ve başka bir bölüme bakma isteğim de oluşmadı.
Asla izlenmeyecekler kategorisinde benim için.

Küfürün bu kadar ön planda olması benim için esprilerin niteliğini de bozan tozlu, pis kokulu, yapışkan bir ağırlık gibi oluyor. Sokağa çık her yer bu tür "espri" lerle dolu zaten.

Nezaketin, üslubun, utanmanın ve insani değerlerin çoktan unutulduğu bu zamanlarda sanırım "sanatçı" ya daha büyük pay düşüyor, düşmeli. Ama.. ne ekersen, onu biçersin. Ekin de zaten çoktan biçildi.

Kişisel görüştür, kimseyi bağlamaz.

Stand up daha samimi geliyor bana.stand up da ayrıca daha net anliyoruz ekip olunca ekip çalışmasının icinde kayboluyor.

eşim izliyordu. öylesine bakıyorken takıldım valla. :KK70: faqbadi efsaneeee, kooperatif kemal de öyle. doyamadım'da şarkılara koptum ne yalan söyleyeyim. ama iranlı ünlü yönetmen benim bir numaram:sampiyon: şimdi o bölümü bir daha izlicem

Izlemedim. Cem Yilmaz filmlerini ne yalan soyleyim begenmiyorum. "Ersan Kuneri" yi duymus olmama ragmen fragmanlarina merak edip bakmamistim bile. Ilk defa şu gelen bildirimle baktim. Yine sasirtmadi beni. Izleyecegimi sanmiyorum.

Genel olarak sıkıla sıkıla bitsin diye izledim. Ama kooperatif kemal bolumu cok iyiydi onda kahkahalarla guldum.

Boşa masraf edilmiş biz dizi bence!!
İlk 3 bölüme kadar zorlukla izledim. Yapmak için yapılmış, saçma sapan dizi olmuş. Ekipte kâr etmedi diziyi bitirmeme. Eşim bile sevdiği halde izlemedi devamını. Yazık olmuş….
Karakomik güzeldi bu saçma sapan bir şey olmuş. Hiç beğenmedim 👎

Adamın anlattığı filmin baş karakteri zaten 70 lerin sonlarına doğru +18 film furyasınin ağırlıkta olduğu dönemde bu tarz filmlerde oynayan ve yapımcılık yapan biri. Konu bunun üzerine . Bu bakış açısıyla izlemek lazım. Sonra yok ayıp, küfürlü demek abes biraz. Ben başarılı buldum ve keyifle izledim. Çok zekice vurguları vardı . Elbette komikti 😂

Erşan Kuneri'yi izlediniz mi? En İyi Erşan Kuneri Bölümü Sizce Hangisi? Erşan Kuneri bölüm fragmanları, Erşan Kuneri Oyuncu kadrosu ve karakterler...
Eki Görüntüle 3077046

Erşan Kuneri Bölümleri​

Kuru Murad (1. Bölüm)​

Ebenin Avı (2. Bölüm)​

Kooperatif Kemal (3. Bölüm)​

Kötü Mal (4. Bölüm)​

Faqbadi (5. Bölüm)​

Er-Man (7. Bölüm)​

Doyamadım (8. Bölüm)​

Doyamadım | Resmi Fragman | Netflix

Eki Görüntüle 3077047

OyuncuKarakter
Cem YılmazErşan Kuneri
Zafer AlgözMuammer Rado
Ezgi MolaAlev Alev
Çağlar ÇorumluAltın Oran
Merve DizdarFeride Orhun
Nilperi ŞahinkayaSeyyal Par
Uraz Kaygılaroğluİbrahim Tumtum
Bülent ŞakrakAyhun Uşuk
İbrahim SelimMelkan Orsay
Necip MemiliAmin Faryadi
Can YılmazEryetiş

Ya kisa kisa izledigimde hani koylu kizi nazli varya ..ogretmen kemal olan.o hangisi ya bulamadim

kooperatif kemalde var nazlı bölümü en iyi bölümüde o argo ve küfürler havada uçuşsada oyunculuklar başarılıydı

Dizi logo tasarimini esimin yaptigi dizi🫣 cem yilmaz in tum islerine hayranimdir, bu isi de digerlerinden farkli bir tarzda yapilmis, asiriliklar buldugum bir is olmus .. ama adam artik zaten zevkine gidiyor, tamamen keyfine calisiyor ve korkusuz davranabiliyor, tum sinirlari zorlayabiliyor ayrica... O adam hep ceksin biseyler ya, ulkecek arada beyin zorlamadan mantik aramadan biseyler izlemeye ihtiyacimiz var...

X