Ertesi gün enerjik ve dinç uyanmak için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baltan00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
14
5
34
Bacılar gece yatarken diğer güne vücudum enerjik olsun kas ve kemiklere destek olsun diye yapmadığım şey kalmadı. artık pes etmiştim ki geçen gün kuzenim Kyani markasının On shot takviyesini kullandığını söyledi.Valla bir deneyim dedim Akşam yemeğinden sonra içiliyor. Sabah alarmdan önce uyanıyorum sen düşün.sizin de benim gibi böyle kullanıp memnun kaldığınız bi takviye gıda var mı ??

Merhaba ebet biliyoeum bende
Bacılar gece yatarken diğer güne vücudum enerjik olsun kas ve kemiklere destek olsun diye yapmadığım şey kalmadı. artık pes etmiştim ki geçen gün kuzenim Kyani markasının On shot takviyesini kullandığını söyledi.Valla bir deneyim dedim Akşam yemeğinden sonra içiliyor. Sabah alarmdan önce uyanıyorum sen düşün.sizin de benim gibi böyle kullanıp memnun kaldığınız bi takviye gıda var mı ??
Merhaba bende arkadaşım aracılığıyla bu markanın ürünlerini denedim gerçekten ertesi gün enerji patlamasıyla uyanıyosunız ve yorgunluk nedir bilmiyosunuz arkadaşımda satış temailciliğini yaptığı için bana deneme ürünü olarak 2 günlük verdi sadece ücret olarak baya pahalı olduğu için ben hemen alamadım sadece 2 gün kullandım kolojeni de dahil reglim tam 1.5 ay geç oldu ve her zaman 7 gün geçirdiğim özel günüm 4.gün bittii. Şimdi diyeceksiniz bınunla ne alakası var o ay başka hiç bişey kullanmadım ağrı kesici bile. Bu şekilde olunca ürünlerini almaktan vazgeçtim. Herkeste aynı etki olmayabilir ama ben asla kullanmam bidaha

Şekeri bırakın, sağlıklı beslenin, saat 18.00’den sonra bir şey yemeyin dipçik gibi uyanırsınız 😊 Reklam amaçlı konu açtınız sanırım

Ya bende normal post sandım da cevap veriyorum bide

Cuma günü konu açıyorsunuz, yoğun iş temposu ardından bir de ev işleri derken takviyeye ihtiyacım vardı, arkadaşımın tavsiyesiyle bu markayla tanıştım birkaç gündür kullanıyorum diyorsunuz.

Cumartesi günü konu açıyorsunuz satışını yaptığınızı anlatıyorsunuz.

Salı günü bu konuyu açıp kuzeninizin tavsiyesiyle kullanmaya başladığınızı söylüyorsunuz.

Dün açtığınız konuda 1 yıl önce işten çıktığınızı, amcanızın bu markayı sattığını, o yapıyorsa ben de yaparım deyip satış yapmaya başladığınızı yazıyorsunuz.

Sizin anlatımınıza göre markanın ürünlerini birkaç gündür kullanıyor ama epeydir satıyorsunuz, arkadaşınız mı tavsiye etti, kuzeniniz mi tavsiye etti reklam yapacağım derken konulara yazdıklarınızı unutup çorba etmişsiniz.

İnternetten mi araştırıp satmaya karar verdiniz yoksa amcanız satıyor diye ben de yaparım deyip mi işe giriştiniz o da karışmış.

Reklam yaparken konularınızda ne yazdığınızı unutmayın, çelişkiler sırıtıyor ben reklamım diye bağırıyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X