Eş ve ailesi

Benim eşim ve ailesi de sizinkilere benzerdi. Ben hep nasılsam öyle davrandım. Ben insanların soğuk ve asık yüzlü diye nitelendirdiği insanlardanım. Yani öyle canım cicim vs şeklinde davranamam. Böyleyim yani mizacım bu. Bana da hep daha yakın ol daha çok git gel neden böylesin bizi sevmiyorsun diye sorgulamalar yapıldı hep. Bu kısım doğru onlardan çok hoşlanmıyorum. Ama hoşlansam da bundan biraz daha fazla yakın olurdum anca. Neyse ben de onlara hep ben böyleyim sizinle alakalı değil diye anlattım yıllarca ve kendi istemediğim hiçbir şey yapmadım.Şimdi kabullendiler. Kendileri diyorlar onun huyu öyle çok yakınlık sevmiyor diye. Siz de açıklama yapın bence. Mizacım bu ben sevsem de dışarıya fazla yansıtamam yanlış anlamayın diye. Eşiniz içinse biraz çaba harcamak gerekecek gibi. Özünde iyi bir insan olduğunu düşünüyorsanız düşüncelerinizi paylaşın. Neden bana uzak davranıyorsun neden elimi tutmuyorsun, ben sen böyle davranınca çok üzülüyorum diye. Yani sizi sevdiğini söylüyorsa bunu göstermesini isteyin. Başkalarının yanında göstermiyorsa baş başayken gösterebilir. Sevgisiz yaşanmıyor.

X