Eşim annesini yine çağırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pardonda tek evlat kızı mı? Bu ne ya her şeyde kızlar baksın erkekler kenara çekilsin niye? Erkek olunca bakamaz diye bir kural mı var?
Kiz kendi hizmetini yapıyor bakıyor, ama erkek karısına baktırtiyor anne babasını kendi işe gidip gelip yan gelip yatiyor, olan yorgun düşen geline oluyor fark bu.

Kızlar eşimin annesi başka şehirde. Kızıyla komşular. Biz istanbuldayiz pandemiden önce bizdeydi, 1 ay kadar kaldı. Bir sebeple gitti. Ama eşim annesini her gün arıyor yalnız kalmasına cani dayanmıyor. Biraz önce aradı annecim gelip seni alayimmi dedi, o da heralde gelecek ay gel dedi. 3 hafta sonra o şehre gidip alacak yine annesini, yine 1 ay kalır.
Bende 42 yaşına geldim ve bu uzun misafir etmeler beni bozmaya başladı. Kontrolde bende değil çünkü ucu açık. Ne zamana kadar belli değil. Ayrıca kızına hiç yatiya gitmememesi de enteresan. Damattan çekiniyor sanirim.
Sizce ben nasıl vaziyet alayım, siz olsanız ne yapardınız bu sonu görülmeyen misafirlikler hakkında?
Eşinin babası hayatta ise bu kadar sık gelip kalmadi normal değil insan elbette rahat olmak istiyor ama annesi tek yaşıyor anladığım kadarıyla ben saygı duyardım güler yüzümü eksik etmezdim bigun eger boyle bisey olursa esimin annesi yada babası yalnız kalırsa yanıma almayı düşünüyorum 80 90 yaş degil bu 65 70te olsa tek yaşamasına bende üzülür misafir degil kalıcı olarak alırdım evlat kolay büyütülmuyor 1 odayı bi kanepeyi yada yatağı bir tabak fazlayı cok gormem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X