Eşim beni aldatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu takip ediyorum tek yorum yapmadım gerçekten tutarsızlık uç noktada bence de en güzeli konu kapansın sinirler dahada bozulmadan

Sizde kadınlık gururu denen şeyden yokmu ne uğraşıyosun aldatmış sizin hikayeniz çoktan bitmiş olan bebege olacak yazık
İşte bu tarz yorumlar yine gelmeye başladı .bende gurur yok hanfendi sizin kadar gururlu olamadım ne yazık ki .bir de siz bizim hikayemizin bitip bitmediğine siz mi karar vereceksiniz Allah aşkına ?bebeğe de bir şey olduğu yok onlar gayet iyi.hatta çok iyi

Pardon da ben adamın 8 senelik ister kabul edin ister reddedin karısıyım.yine aradı bugün .gelmediğin için böyle .3 senedir beni bırakarak sen mecbur ediyorsun tarzında konuştu.yani adam yine nikaha almak istiyor.ben bu masum!kadına defol git biz sorunlarımızı çözme aşamasındayız dediğim halde gelmeye devam etti .benle o tabiki bir değil.o kadının burda yazılanlardan çok daha fazlasından haberi var .merak etmeyin
Ablacım sorun zaten burda. Sen kadına defol git demişsinya, önemli olan kocanın ona defol git demesi. Bak ozaman kadın gitmezse haklısın dediklerinde . Ama kocan git demiyorsa kadın senin demenle niye gitsin? Bunu idrak edemiyorsun. Hala zannediyorsun ki bu kadın benim kocamı ayarttı. Yani yorum yazmicam artık diyorum konu karşıma çıkıp duruyor. Tutamıyorum kendimi.

İşte bu tarz yorumlar yine gelmeye başladı .bende gurur yok hanfendi sizin kadar gururlu olamadım ne yazık ki .bir de siz bizim hikayemizin bitip bitmediğine siz mi karar vereceksiniz Allah aşkına ?bebeğe de bir şey olduğu yok onlar gayet iyi.hatta çok iyi
Ne dememizi bekliyosun o zaman hoşuna gidecek cevabı söylede yazalım buraya

He tamam sen adamın karısısın. Tamam adam gel dedi. Sanki onunlayken çok iyi hayatın varmış da, adam ailene hakaret etmiş, dayak yemişsin düzenli olarak. Ama Allah affetsin sizin gibi kadınlara hiç üzülmüyorum. Yaşadıklarınızı ve yaşayacaklarınızı hakediyorsunuz. Adam size daha dün küfürler etmişti ya. Şimdi gel deyince değerli mi oldu? Gidin lütfen gidin dayak yiyin ve aldatılın lütfen lütfen artık kimsenin sinirini bozmayın burada

Pardon da ben adamın 8 senelik ister kabul edin ister reddedin karısıyım.yine aradı bugün .gelmediğin için böyle .3 senedir beni bırakarak sen mecbur ediyorsun tarzında konuştu.yani adam yine nikaha almak istiyor.ben bu masum!kadına defol git biz sorunlarımızı çözme aşamasındayız dediğim halde gelmeye devam etti .benle o tabiki bir değil.o kadının burda yazılanlardan çok daha fazlasından haberi var .merak etmeyin
Bugünkü mesajlarınız da ki özgüvenin sebebi belli oldu. Eski eşiniz sizi aramış, aldatıyorum ama bir sor bakalım niye demiş, nikahına almaya hazırmış 🥴 rahatlamıssiniz bunları duyunca belli. İki gün önce ettiği laflar unutulmuş, tabi siz neleri neleri unutmuş kadınsiniz. Bunlar ne ki?

Sarımanolyanın ikizi gelmiş foruma hiç haber etmiyorsunuz. Aşk olsun kızlar :)

2 k yorum olmuş. Ya bu konu gerçek mi ki o kadar insan yazmış ? Hala kapatılmamışta. Kafamda deli sorular
Konu gerçek mi bilemeyiz ama üye gerçek, ben bu tip konulara şaşırmam olabilir olabiliyor, konu sahibesi af buyursun, tam da benzer durumda olan bir kadın tanıyorum, eşinden yıllarca şiddet gördü, aldatıldı, eşi parasını gasp edip yedi içti, onun haline üzülen bizler eşinden ayrılmasına dair tek söz söyleyemedik çünkü söyleyemeye Kalkan'lara hemen evliliğimi çekemiyorlar kıskanıyorlar, kocam yakışıklı kadınların gözü var diyordu, gönül kimi severse güzel o'dur ama çok afedersiniz kocası evlerden ırak bir tipti, para bitince adam daha paralı bir kadın bulup gitti de kadının gönül gözü açıldı, dönerse sonuç ne olur bilemem.
Nasıl kapatılır bilmiyorum kapatsınlar bence de .burası çok bilmişlerle dolmaya başladı bugün
Talebiniz üzerine konunuz yorumlara kapatılmıştır 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X